Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

6+ секретів від колишнього працівника McDonald’s

15.09.2013 12:19
54142
 
Що краще замовляти, що краще не їсти, і звичайно, як можуть оманути споживача в McDonald’s Найбільша мережа ресторанів швидкого харчування у світі, звичайно, може не тільки швидко розвивати методи продажів, але й ті методи, про які не знатиме споживач. І працюють над "покращенням" продажів не тільки маркетингові директори McDonald’s, а й звичайні співробітники, які задля внутрішнього плану з продажів, винаходять різні методи, які допомагають "впарювати" іноді прострочений товар...  Один із працівників пропрацювавши в цій мережі, вирішив написати пару секретів, які потрібно знати, перед тим, як завітати в McDonald’s. Ми вирішили поділитися ними з Вами.

1. Сендвічі в McDonald’s

[caption id="attachment_13152" align="aligncenter" width="820"]Фото: sfera.fm Фото: sfera.fm[/caption]ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Віртуальні покупці. Як споживачам захистити свої права в інтернеті?"Сендвічі на біні (залізний ящик, який знаходиться за спинами касирів) мають зберігатися там 20 хвилин, за внутрішнім розпорядком, по правилах McDonald’s має збергінатися всього 5 хвилини. Але, чи довше сендвіч зберігається на біні, тим гіршим він стає - смак може просто пропасти. Часто продукція на біні зберігається більше часу, ніж потрібно, на нас часто кричали за списану продукцію і інструкторам доводилося непомітно змінювати таймер. Тому, щоб не купувати прострочений гамбургер, краще замовляти "спецгриль". Наприклад, без цибулі, без салату, без огірка, томата... Гірше він від цього не стане, але Ви отримаєте гарантовано свіжий гамбургер! Не варто замовляти і пиріжки, часто таймер на них теж підкручуюють, які б вони смачні не були;)

2. Картопля фрі в McDonald’s

[caption id="attachment_13153" align="aligncenter" width="800"]Фото: mcdonaldsblog.in Фото: mcdonaldsblog.in[/caption]ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "5 продуктів проти застуди"Якщо Вам закортіло замовити картоплю фрі, то краще брати середню порцію, тому що цей пакет вміщається стільки ж картоплі, як і в великий, а різниця буде близько 2-5 гривень. Не багато, але приємно, називається така картопля "візуально повна коробка". Щоб картопля була на 100% свіжа (через 5 хвилин збергіання вона починає "в'янути") замовте її без солі. Але, кому ж до вподоби їсти її без солі?;)

3. Морозиво "Ріжок" в McDonald’s

Морозиво "Ріжок", чудовий літній продукт, розуміючи, що його купуватимуть більш за все - менеджери створили спеціальну вказівку, всередину самої вафлі касирам наливати морозиво - заборонено. Воно повинно бути тільки згори. Зверніть увагу, коли купуватимете "ріжок", як професійно касир робить колоподібні рухи, наливаючи його у Ваш вафельний стаканчик.

4. Поріції і напої в McDonald’s

[caption id="attachment_13154" align="aligncenter" width="800"]Фото: www.cocnoticias.com Фото: www.cocnoticias.com[/caption] Ті, хто постійно їсть в McDonald’s, напевно, вже помітив, якщо забуваєш сказати, яку Вам потрібно порцію - то отримаєте найбільшу. Це стосується не тільки цієї мережі, це поширена практика, не запитувати клієнта, яку порцію потрібно, якщо мовчить - значить найбільшу. Тому касир одразу проб'є велику картоплю, середню колу і велику каву. Також, раджу замовляти напої в McDonald’s без льоду. Напій і так холодний, а крига коли розтає в стакані буде більше води.

5. Таємний відвідувач в McDonald’s

Таємний відвідувач - це взагалі окрема історія. Якщо Ви навідаєтеся в Мак на початку місяца, приблизно з 12 до 14:00 або з 18 до 21 і замовите будь-який сендвіч, картоплю чи загований напій, то, будьте певні, Вас обслуговуватимуть за найвищими стандартами. Варто відмовитися від соусу і запропонованого десерту.

6. Соуси і кава  в McDonald’s

М'ясо, овочі, салатні суміші - все це справжнє. Єдине, що викликає недовіру - соуси, їхній склад не знає більшість співробітників. Щодо кави, - вона дійсно з справжніх зерен. Але на ній теж можна зекономити. Якщо і замовляєте каву, краще замовити звичайну чорну каву з додаванням молока - це безкоштовно!

І про загальні хитрощі

Якщо у Вас впаде таця перед касою, Вам знову видадуть Ваше замовлення. Якщо працівники не зроблять Ваш сніданок за обіцяних 3-и хвилини - напишіть скаргу, за пару годин Вам зателефонують і запросять на безкоштовну каву. Вигідніше приносити напої з собою, стакани можуть видати Вам безкоштовно на касі. Якщо у Вашому сендвічі  чи в будь-якій страві  Ви знайдете волося, чи будь-який інший чужорідний предмет, Вам зобов'язані дати новий сендвіч - це стосується не тільки McDonald’s, а й будь-якого іншого ресторану чи кафе. Але не варто робити такі знахідки часто;) Краще не підганяти касира, як тільки Ви скажете йому: "Можна поскоріше?". Більшість з нас, почувши таку фразу, починає рухатися повільніше. 99% співробітників протираючи таці - халтурять. Краще попросити ще один аркуш на тацю. Щоб не чути більше додаткових замовлень "Пиріжок бажаєте?", після того, як Ви зробили своє замовлення просто скажіть: "Все, більше нічого".
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка