Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Це Київ дєтка. Тиждень вода текла з аварійної труби, а ЖЕК ніяк не реагував

11.10.2018 16:44
1934
 
До "Електронної книги скарг України" написав наш читач Михайло, який скаржиться на відсутність будь-якого реагування з боку чиновників на аварійну ситуацію, що виникла під його будинком. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

"Доброго дня. Проживаю за адресою Київ, вул. Невська 3/5, 1 корп, 3 кв. ЖЕД (за адресою Естонська, 5), який обслуговує мій будинок, не реагує на аварійну ситуацію, яка склалася внаслідок прориву труб холодного водопостачання в нашому будинку 24.09.2018. Прибувши на місце аварії на третій день після виникнення аварії, працівники (слюсар, сантехнік) звернулися в квартиру під № 2 (мої сусіди) та попередили власників, що потрібно демонтувати підлогу та залатати аварійну трубу (хоча з слів працівників, вони не знали де точно прорив і демонтаж може бути проведений в різних місцях квартири). На що власники відреагували відмовою. Праівники попередили власників 2-ої квартири, що наступного разу вони відключать воду усім мешканцям. Через тиждень (за цей час вода так і продовжувала витікати з аварійної труби) працівники ЖЕДу 10.10.2018 прибули вкторе до Невської 3/5 та урізали труби холодного водопостачання в самому під'їзді (відповідно відсікли від водопостачання стояк з 1 по 5 поверх), поставили заглушки , попередили, що води не буде через те, що сусіди з 2 квартири не дають їм доступу до квартири.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ОХОРОНА В СТОЛИЧНОМУ СІЛЬПО ПІДЛАШТУВАЛА РАМКИ НА ВХОДІ ДЛЯ ОБМАЦУВАННЯ КЛІЄНТІВ"При цьому залишивши 10 квартир без води, ті ж працівники порадили вирішувати проблему з відсутністю води з сусідами з 2 квартири. На питання, а хто видає такі розпорядження, працівники відповіли, що це ініціатива Головного інженера. Прошу негайно вплинути на ЖЄД Шевченківського району за адресою Естонська, 5 з метою вирішення ситуації, в якій 10 квартир з 1 по 5 поверх залишилися без води. Відповідно ініціювати рішення про притягнення до відповідальності осіб, які видали розпорядження про незаконне відключення води мешканцям, шляхом відрізання труб води холодного постачання задля створення штучної ситуації конфлікту між сусідами. Слід звернути увагу, що вирішення проблеми шляхом обмеження доступу до води усіх мешканців, а не винуватців ситуації, є грубим порушенням прав та свобод осіб, які розрахувують та мають право на надання належних їм комунальних послуг, зокрема на наявність у квартирі води", - написав він. [sociallocker id=10854]Ім'я: Михайло Тел.: 80985758457 Email: prmozg7@ukr.net [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка