Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Де ті доплати медпрацівникам?"

12.07.2019 13:16
2357
 
Дуже актуальною та тривожною темою для українців є заробітна плата, адже більшість масово просто скаржиться, що їх не чують! Особливо питання постає для громадян України, які мають специфічні та життєвонеобхідні професії, а владі байдуже. Один із таких колективних "криків" написала медична працівниця, яка має надію, що їм допоможуть!

От що вона пише:

"Доброго дня. Хочемо звернутись до вас із колективною скаргою з приводу взагалі неправильного нарахування заробітної плати. Ми працівники Екстреної медичної допомоги і МК Білоцерківської станції Сквирської підстації (взагалі підстанцій багато які відносяться до Білої Церкви-і у всіх цих людей порушення у заробітній платі). Лише у лютому було нараховано зарплату більш нормально. Але у березні те що заплатили у лютому відрахували і забрали! На даний час ми отримуємо голу ставку-2464 гр та нічні чергування.Все-більше нічого! А де ж доплата за стаж? За особливі умови роботи? За особливий характер роботи? Де ті проценти доплати медпрацівникам про які говорить уряд? Ми що відносимось до якоїсь іншої країни? Наголошуємо що дана ситуація із нарахуванням зарплат лише у нас! По інших областях все нараховують правильно! Наші колеги з іших регіонів виконуючи ту ж саму роботу отримують в рази вищу зарплату!Наша гол.бухгалтер Чернова нагло нам посміхаючись в очі каже що ніякої заборгованості по зарплаті у нас немає. Чекайте-а де ж наші гроші?! Те що нам не доплатили у березні сказали що заплотять у квітні в аванс-а аванс взагалі прийшов ще менший ніж завжди!Чернова сказала що грошей на всі ці доплати в бюджеті країни не були закладені. Так чому ж не отримуємо те що нам належить лише ми? Для всіх інших областей гроші в бюджет були закладені? Самостійно вирішити дану прблему ми ніяк не можемо. Допоможіть нам!" - із такою відкритою скаргою звернулась до "Електронної книги скарг України" жінка.
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка