Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Демонстративно порушують карантин, а нас штрафують": чому чиновники байдужі до пандемії

15.06.2020 13:43
2603
 
Високопосадовці, які закликають українців дотримуватись карантинних вимог та маскового режиму, самі цього не роблять. В умовах пандемії країна опинилась у кризовій ситуації, проте чиновники цього не відчувають та продовжуть відпочивати у ресторанах та кафе у тей час, коли звичайним українцям одразу виписують штрафи за будь-які порушення.

Звернення:

"Влада продемонструвала колосальну байдужість до загрози пандемії. У Зеленського не змогли витримати карантин, бо самі можновладці його не дотримувалася. На жаль, вчора ми отримали інформацію про захворювання коронавірусом першої леді Олени Зеленської. Президент демонстративно порушував карантин у той час, коли український народ не отримав обіцяних тестів, коли лікарі не отримували засобів захисту (а брати допомогу від Порошенка їм заборонили, поставивши політичні амбіції вище життя медиків), коли людей за порушення карантинних заходів, які сам головний санітарний лікар називав такими, які лише нагнітають паніку, платили неймовірні штрафи... Список можна продовжувати. І Президент, і головний санітарний лікар відкрито показували зневагу до карантинних норм, чим спровокували обурення людей та зневіру у рекомендації щодо безпеки. Зеленський хвалився у інтерв'ю, що хотів би захворіти коронавірусом, аби підтримати людей. Це дуже цинічне висловлювання. Підтримку людям необхідно показувати фактами, а не безглуздими заявами. Людям необхідна якісна інформація щодо перебігу хвороби і демонстрація владою важливості цих заходів - носіння масок, уникання скупчення, миття рук тощо. Людей треба підтримувати, гарантувавши їм достатню кількість тестів, ліків та фахівців, які одягнуті у захисні костюми високого рівня. Лише дії, а не хвалькуваті тези, можуть вплинути на народ. Демонстративним порушенням будь-яких санітарних та навіть етичних норм влада ускладнила ситуацію та має понести відповідальність за другу хвилю поширення коронавірусної хвороби. Здоров'я людей - це не привід для жартів чи вихваляння. Це найважливіша цінність, яку влада повинна оберігати, а не демонструвати свою вседозволеність." - публікує слова Яни Зінкевич "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка