Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Депутат із Тернопільщини: "Я не можу зрозуміти за кого чи що гинуть наші хлопці на сході"

11.01.2019 12:39
2130
 
До "Електронної книги скарг України" написав наш читач Петро, який скаржиться на повну бездіяльність та анархію в їхньому селі на Тернопільщині. Зверталися до ЗМІ, але усюди їм відмовляють. Шукають журналістів і далі.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

"Я Лисак Петро Іванович, проживаю в с. Лідихів Кременецького району Тернопільської області. Я являюсь депутатом сільської ради, хочу сказати про те, що село Лідихів дуже в занедбаному стані на краю виживання, хоча с. Лідихів більше у районні, понад 2 000 тис. населення, але перспектив ніяких! Будинок культури в жахливому стані, хоча був найбільший у районні. Школа і та в аварійному стані, дорога в жахливому стані. Розпаювання землі і майна колективної власності селян, пройшло дуже ганебно з боку керівників спілок, які переводили з рук у руки людське майно і землю. В результаті оборудок, селяни осталися як-то кажуть ... лохами. Бо правди не знайдеш ніде, ні звернення в районні чи обласні санкції, прокуратури чи поліції хоча кримінальні справи відкриваються, а за деякий час закриваються і не допомагає Київ. Все скидають на район чи область, а тут все схвачено уже давно цими керівниками, які обікрали селян. Якщо взяти, то є за що прикриватися і жодна влада за них не береться, а селянам не дають підняти голови.
Я не можу зрозуміти, в якій країні ми живемо і за що та кого гинуть наші хлопці на сході.
Я за хлопців на сході, які воюють з агресором. Але в тилу також війна. Якщо буде перемога в середині країни, тоді можна думати про перемогу з агресором, ми не можемо побороти ворога в середині країни - і це просто Жах. Ми зверталися на телеканали, писали в газети, але нас ніхто не чує і не бачить. Ганьба державі, яка не може захистити своїх громадян. Тому звертаюся до вас про допомогу, щоби вияснити і підтримати тих селян, які працювали у колгоспі тяжко, піднімаючи своїх синів-дочок і УКРАЇНУ. Мої матеріали на укрїнському радіо в Дмитра Хоркіна, можете ознайомитися. Буду дуже вдячний за підтримку і розуміння долею людей, які живуть також в Україні, а не в Гондурасі, які мають право на свої права і вільно ними володіти і бути захищеними з боку держави, ми-ж йдемо до європи і живемо в цивілізованій країні. Я житель села ЛІДИХІВ громадянин Ураїни і вже понад 20 років нас громадян з села обдурюють і обкрадають колишні керівники, які були при владі і остались на далі безвідповідальні за свої вчинки. Тому, прошу вашого журналістського ефективного розлідування і прохання приїхати у село і зняти сюжет і показати на всю країну, як живуть і виживають люди у селі Лідихів Кременецького району Тернопільської області. Може і дьоргне за серце політикам, які рвуться до власті і схаменуться на краще. Тоді село заживе", - написав він.   [sociallocker id=10854] Ваше ім'я: Петро Електронна скринька: sashyk88888@gmail.comКонтактний номер телефону: +380987116346 [/sociallocker]  
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка