Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Дипломи нічого не варті: на Волині представників медколеджу не беруть на роботу

01.07.2019 20:57
5319
 
Випускники Ківерцівського медичного коледжу, що на Волині, не можуть влаштуватися на роботу. Від їхнього імені написала наша читачка – пані Віта. За її словами, група вчилася на зубного гігієніста, а навіть у відділенні охорони здоров'я Луцька випускникам кажуть, що такої вакансії у них не передбачено.

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

"Ми - випускники Ківерцівського медичного коледжу, які не можуть влаштуватися на роботу. Справа в тому, що ми поступали на відділення стоматології професія "зубний гігієніст". Нам обіцяли, що ми можемо працювати як гігієністами, так і медсестрами. А вийшло так, що ми провчилися три роки, заплатили за навчання, випустились без освіти, тому що наші дипломи державні установи не приймають. Ми не можемо влаштуватись на роботу ніде, крім приватних стоматологічних кабінетів. Коли зверталися у відділення охорони здоров'я Луцька, нам сказали, що такої вакансії у нас не передбачено, а оскільки в дипломі написано стоматологія "зубний гігієніст ми немаємо права працювати медсестрами. Але при навчанні ми вивчали догляд за хворими і мали медсестринську практику в лікарнях Луцька. Навіть ті, хто навчався на державній основі, не були працевлаштовані. На якісь спроби поговорити з директором Комшук Тетяною Сергіївною - відповіді ніякої. Був скандал з державними групами через те, що по закону вони мали відпрацювати 3 роки, але так як немає вакансій, цього не сталось. Тоді директор сказала, що буде вимагати повернення коштів від студентів, піднявся скандал, після чого відділення закупили. Що нам робити, куди бігти?" - написала наша читачка Віта до "Електронної книги скарг України". [sociallocker id=10854]0997243628oolijnik66@gmail.com[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка