Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Директора Львівського обласного центру екстреної мед.допомоги підозрюють у корупції

24.11.2017 12:40
3003
 
До "Електронної книги скарг України" написали небайдужі читачі зі Львова, на їхню думку вони помітили корупцію у Львівському обласному центри екстренної мед. допомоги.  "Повідомляємо вас про корупційні дії, хабарництво та зловживання службовим становищем генерального директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимира Похмурського. Звернення стосується корупційних протизаконних діянь у забезпеченні паливно-мастильними матеріалами санітарних автомобілів нашого центру. Суть справи. На 9 листопада 2017р. не проведені тендерні процедури у відповідності до закону «Про державні закупівлі» по закупівлі палива для забезпечення виїздів машин швидкої медичної допомоги на виїзди на виклики до пацієнтів. Складених угод немає і відповідно Талонів на паливо від учасника- переможця тендерних процедур немає. Відсутні паливно- мастильні матеріали для (бензин та дизель) для забезпечення машин швидкої медичної допомоги. Натомість у Львівському центрі медицини катастроф з’явились якісь «ліві» талони і зараз під керівництвом і за вказівкою генерального директора Володимира Похмурського головний бухгалтер проводить фінансово- бухгалтерські махінації (порушення) щоб незаконно отримані талони поставити на прихід у бухгалтерію.
  • Повідомляємо також що у м. Львові на вул. Пластовій 2, на станції техобслуговування «Трістар- Еліт- Сервіс» (найдорожча СТО у Львові) ніби-то «ремонтуються» санітарні автомобілі швидкої медичної допомоги. Ця станція обслуговує санітарні автомобілі і договір було складено без проведення тендеру Чому? Корупція вищого гатунку!!!
  • Стало відомо, що санітарні автомобілі лише простоюють на сервісній станції, туди не впускають відповідальних водіїв, діагностику проводять без їхньої присутності і лише подають у бухгалтерію документи на оплату ремонтних послуг. Після виходу із сервісної станції, санітарні автомобілі при огляді водіїв є абсолютно не відремонтовані а інколи ще із більшими технічними несправностями. Ця ситуація наражає на небезпеку як персонал бригад швидкої медичної допомоги так і пацієнтів, що перебувають у салоні автомобіля швидкої меддопомоги.   Керує цим відмиванням бюджетних коштів начальник адміністративно- господарського відділу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Сидорк Роман, який є ще співвласником сервісної станції. «Трістар- Еліт- Сервіс».
  • На сьогодні 09.11.2017р.старших водіїв підстанцій і пунктів за вказівкою генерального директора В.Похмурського ЗАСТАВЛЯЮТЬ підписувати накладні документи, що вони нібито ознайомлені з поламками у машинах і згідні з вартістю ремонту, рахунки яких подає фірма «Трістар- Еліт- Сервіс». Ці рахунки у сто а може і більше разів перевищують реальну вартість ремонту та обслуговування машин. До прикладу за підрахунками водіїв та механіків вартість ремонту машини у Пустомитах може орієнтовно коштувати 100 тис. а по бухгалт. документах фірми «Трістар- Еліт- Сервіс» ремонт обійшовся у 500 тис. грн.. ВІДМИВАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ, корупційні схеми та беззаконні дії В. Похмурського, його заступників з технічних питань Мартинника Ярослав та начальника господарського управління Сидорака Романа (який є співвласником «Трістар- Еліт- Сервіс» і в робочий час систематично їздить за кордон торгуючи запчастинами до автомобілів.) та ст.. механіка Оверка Романа. Прокручуються афери на мільйонні державні суми.
  • Наступною схемою відмивання грошей та зловживання службовим становищем є хабарі для В. Похмурського у вигляді талонів.

Схема:

Бухгалтер по бензині Львівського центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф Цінцірук Марія отримує по довіреності установи талони на бензину та видає їх старшим водіям. За вказівкою генерального директора В Похмурського бухгалтер Цінцірук М. наказує старшим водіям віддавати їй певну кількість талонів з кожної підстанції. Ці талон вона потім віддає генеральному директору В. Похмурському. Таку схему гендиректор запровадив з часу свого приходу на посаду з січня 2017року.
  • За талони для заправки пального що призначені для автомобілів швидкої меддопомоги заправляють власні легкові автомобілі-генеральний директор В. В. похмурський, в.о. завідувача станцією екстреної медичної допомоги галина Шиналь (проти якої у Шевченківському райвідділі поліції у 2015 році відкрито і ведеться кримінальну справу), заступник генерального директора з технічних питань Мартинник Ярослав, начальник адміністративно-господарського відділу Сидорак Роман та начальник гаражу Роман Оверко. Чому крадеться пальне?
Вимагаємо негайно зреагувати на корупційні дії генерального директора В. Похмурського та його «команди», провести термінову перевірку всієї фінансово-господарської діяльності установи під керівництвом В. В. Похмурського та всю бухгалтерську документацію і передати матеріали у правоохоронні органи для відкриття кримінального провадження. Громадська організація «Громада 103» Колектив екстреної (швидкої) медичної допомоги та медицини катастроф Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 79059, м.Львів, вул. І. Миколайчука, 9 [sociallocker id=10854]gromada103@gmail.com[/sociallocker]  
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка