Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

ДП «Документ» продовжує стягувати незаконні побори

18.08.2015 20:40
3498
 

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Лев із Дрогобича, він переконує, що за оформлення закордонного паспорта ДП «Документ» стягує незаконні побори.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: [sociallocker id="10854"]lyon09@i.ua[/sociallocker]

"Добрий день! Оформлюючи небіометричний закордонний паспорт у міграційній службі м. Дрогобича, ми отримали 3 квитанції до оплати. Згідно з інформацією на сайті Державної міграційної служби загальна ціна паспорта складається з:
1. Держмита (170 грн);
2. Вартості адмінпослуг (87,15 грн);
3. Вартості бланку паспорта (238,32 грн).
Разом - 495, 47 грн (йдеться про небіометричний паспорт із терміном виготовлення 20 днів) + послуги банку (залежно від банку).Крім того - увага - нам надали додаткову квитанцію на суму 25 грн, в призначенні платежу якої вказано «за оформлення документів», а в графі «одержувач» зазначено: «ЛФДП Документ».20150818_123638Оскільки квитанції до оплати надавали разом, увагу на останню ми звернули тільки після оплати (сума останньої не викликала підозр, і ми подумали, що це послуги банку). Таким чином, незрозуміло за які послуги незрозуміло кого ми переплатили 25 грн, а в масштабах країни це мільйони. Раніше такі «добровільно-примусові» консультаційні послуги «Документа» коштували значно дорожче, однак, очевидно, в зв'язку з ситуацією в країні і небажанням простих громадян миритися з несправедливістю «такси» вирішили зменшити до мінімуму, щоб не привертати уваги. Погодьтеся, що в загальній сумі близько 500 грн сума в 25 грн не так помітна.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «"Алло" не хоче відповідати за несправний телефон»Для довідки:
Сумнозвісне ДП «Документ» створено з метою ефективної організації надання послуг міграційно-паспортних питань. За розпорядженням Кабінету Міністрів України, ДП «Документ» входить до сфери управління ДМСУ.
Про яку ефективнішу організацію надання послуг ідеться, невідомо.
Однак після факту оплати ви автоматично в усній формі погоджуєтеся на надання вам таких нав'язаних і невидимих послуг.
Зокрема, всі стикалися з питанням вклеювання в український паспорт фото при досягненні 24- і 45-річного віку, коли несанкціоновано вимагають сплати збору в сумі 30 грн, коли ця послуга є насправді безкоштовною
Прохання про репост і чергове висвітлення давно наболілої теми. Оскільки переплачені кошти навряд чи йдуть в держбюджет, плюс дивно що переважно офіси ДП «Документ» знаходяться в тому ж приміщенні, що і міграційна служба.

P.S. Цікаво, що на сайті ДП «Документ» ціна виготовлення закордонного паспорта вказана 845, 47 грн (де 350 грн послуги підприємства), коли насправді ціна становить 495, 47 грн (з послугами банку близько 503 грн).

З повагою, Пріндин Лев"
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки