Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Грибок на стінах та обідрані шпалери. Так вінницьких діточок зутрічають у садку

14.08.2018 12:36
2618
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Інна, яка не збагне, як в садочку, який отримує гроші від держави могли поставити батьків перед фактом, щоб ті робили капітальний ремонт навчальному закладу. А якщо не хочуть - нехай діти вчаться в такому сараї. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Доброго дня, шановні читачі, та всі небайдужі. Вирішила написати скаргу, звернення про допомогу у вирішенні ситуації, яка склалася в дитячому садочку «Сонечко» с. Агрономічне Вінницької обл. У нас один діючий садочок, що розташований в центрі села. Садочок старенький, але більш менш приведений до ладу. Цього літа були виділені кошти на заміну електропроводки по всій будівлі садочку. Більше місяця проводились дані роботи. На початку серпня запросили батьків подивитися стан приміщень, які будуть відвідувати діти і братися до роботи. Виявляється, що проводку поміняли, а стан приміщень просто жахливий. На стінах грибок, шпалери обідрані.https://www.youtube.com/watch?v=BwqHsokfz7A&feature=youtu.beБатькам потрібно купувати матеріали, і робити суттєвий ремонт власними руками. Нас поставили перед фактом, що решту ремонтних робіт мають робити батьки. Завідуюча садочка каже, що грошей немає, голова сільради теж мовчить. Капітальний ремонт садочка лягає на плечі батьків, які не мають можливості сидіти з дітьми і вимушені робити все за власний кошт. Нас залишили в такій ситуації в якій ми змушені робити все самотужки. Невже гроші які виділялись на заміну проводки розраховані були тільки на електриків? Питання залишається відкритим. Зараз батьки активно проводять ремонтні роботи, стараються якомога швидше закінчити, щоб віддати дитину в садочок. Прикріпляю фото та відео матеріали зняті в одній з 4х груп садочка. Стан інших груп садочка схожий", - написала вона. [sociallocker id=10854]Ім'я: Инна Тел.: +380966727407 Email: Mellina.com.ua@gmail.com [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка