Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

І знову Ельдорадо: у Коломиї відомий магазин техніки свідомо продав клієнту б/у кондиціонер

27.07.2021 20:45
50
 

Відомий магазин побутової техніки та електроніки "Ельдорадо" в черговий раз порушив права споживача. Цього разу постраждав житель Івано-Франківщини.

Ось його скарга:

"Шалена спека протягом липня спонукала мене до придбання кондиціонера. Вибір припав на акційний кондиціонер, який магазин "Ельдорадо" зобов'язувався безкоштовно встановити.

Економія у 3699 гривень привабила мене. 26.07.21 року о 16 годині завітав у магазин "Ельдорадо", що у м.Коломия.

Продавець зняв внутрішній блок спліт-системи кондиціонера з вітрини і, перевіривши електроніку, запакував товар. Вдома, уважно оглянувши внутрішній блок кондиціонера, я виявив потертості корпуса та глибокі подряпини на білому корпусі.

Уважно оглянувши трубки радіатора, я виявив залишки фреона, що не мало бути в жодному разі, оскільки він туди потрапляє тільки після під'єднання до зовнішнього блоку спліт- системи.

Отож, працівники магазину "Ельдорадо" свідомо втюхали мені бувший у вжитку внутрішній блок, з надією, що через три тижні, коли майстер буде встановлювати його, вже мине 14 днів.

(Термін, за який можна згідно з законодавством повернути товар) і я не зможу віддати його назад у магазин. Кондиціонер одразу ж був повернений до магазину. До того ж гроші того дня мені не повернули, зіславшись, що вже здали касу.

Аж на другий день я отримав свої кошти. Здавалося б, вдало завершено цю оказію. Проте, відвідавши Інтернет та почитавши відгуки про роботу " Ельдорадо", роблю висновок, що таке непорядне та підступне відношення до покупців є у всій мережі магазинів "Ельдорадо", та має систематичний характер.

Так що змиритися з цим? Для себе я вирішив, що ніколи не переступлю поріг мережі магазинів "Ельдорадо". Закликаю всіх мешканців Коломиї та Коломийського району нічого не купляти в "Ельдорадо" і не вестися на всілякі акції та розпродажі. Собі дорожче!

Втрачений час, зіпсований настрій. Поважайте себе і вимагайте поваги до себе від оточуючих! Ельдорадо означає - країна здійснення мрій, а насправді - це місце обману й розчарування!" - публікує слова Володимира "Електронна книга скарг України". 

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка