Три способи віртуально відібрати реальні гроші.За даними порталу «Bigmir» аудиторія українського Інтернету склала майже 32 мільйони відвідувачів, і ця цифра тільки зростає. А разом з нею, відповідно, зростає і кількість Інетрнет -шахрайств.
Один із найпоширеніших методів заробітку віртуальних аферистів – це так звані агентства з продажу бази даних житла.
Ви приходите до них, купуєте таку базу за 170-200 гривень і, отримуєте усі, найсвіжіші пропозиції від орендодавців.
Діють вони за такою схемою: коли потенційний покупець купує таку базу даних квартир, йому дають підписати папірчину, в якій виписано приблизно таке: «Ви погоджуєтеся з тим, що їхнє агентство надає лишень інформаційні послуги, а за правдивість інформації відповідають безпосередньо люди, які надали її». Аби отримати таку інформацію, Ви змушені підписати цей аркуш, а значить, погодитися з їхніми правилами. І звичайно, що з цієї онлайн бази даних інформація, скажімо, в більшості випадків неправдива!
Другий метод, за яким можуть відібрати Ваші гроші – може бути сайти-клони.
«Часто аферисти створюють фальшиві сторінки сайтів, майже ідентичні справжнім», - каже фахівець із питань безпеки Олександр Денисюк: (телеканал 2+2. Ред.) «Будь-яка сторінка, яка потребує якихось конфіденційних даних: логін, пароль, номер банківської картки, вона обов’язково буде зашифрованою за потребою безпеки». Її відрізнити дуже просто от, наприклад, сайт фальшивка:
Подивіться, в полі введені адреси сайту - немає латинської літери «S», а значить, що вона не використовує зашифровану лінію передачі. Її повинні використовувати, обов’язково, - сайти оплати, або сайти де є введення паролю, тощо. Після звичного “http” – повинна стояти «S» - запам’ятайте!
Третій поширений метод – це інтернет –аукціони.
« Ставлять якусь об’яву, що вони тільки сьогодні і тільки зараз мають акцію. Там, наприклад, магазин закривається йде розпродаж», каже Олександр Федієнко, член правління Інтернет асоціації України. У покупця прокидається «зелена жаба» і починає по –троху його душити, доти, доки все ж таки, він не заплатить – бо, шара ж. «І от, як раз в цей момент може бути таке: або до Вас товар взагалі не прийде або цього аукціон-магазину взагалі не існує», додає Олександр.
http://www.youtube.com/watch?v=8y59gf-pxT4Тому, будьте уважними при онлайн-шопінгу!