Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Хамство та непривітність персоналу: скарга до керівництва аеропорту "Бориспіль"

29.09.2021 11:39
39
 

Жителька Сум звернулась до керівництва аеропорту Бориспіль з проханням владнати роботу персоналу, тому що вони поводяться неприпустимим чином. Жінка розповідає, що їй вкрай не сподобався сервіс та відношення працівників до пасажирів.

Ось її враження:

"В аеропорту Бориспіль 29.09 відправлялася у подорож. Біля двох вікон реєстрації зібралася черга всіх пасажирів, оскільки перший пасажир, що реєструвався, мав проблеми з багажем.

Його не могли обслужити більше години. Реєстрація була заблокована. Після чекання більше години персонал аеропорту нарешті подумав відкрити додаткових 3 вікна реєстрації.

Одна із працівниць аеропорту, назвавшись старшою Волошина Анастасія, чомусь подумала, що вона має право вирішувати, кого першого реєструвати, а кого взагалі «послати».

Як, для прикладу, мене: на її думку я стояла в кінці черги, і тому перша чи друга у її вікні не маю права реєструватися. На підвищених тонах та емоціях склала мій паспорт і сказала, що я можу взагалі не полетіти, бо вона на мене образилася.

Бо я їй зробила зауваження, щоб вона збавила свій тон і нарешті почала реєстрацію, бо всі стоять у черзі більше години в чеканні. Я попередила про неприпустимість такого відношення та про те, що є можливість поскаржитися на таке обслуговування пасажирів.

На що Анастасія не розгубилася і заявила, що вона старша і скаржитися можна тільки їй. Зауважу, що за роками вона за віком молодша від моїх дітей. Замкнуте коло. Отак ми прямуємо до європейських стандартів.

На всіх кутках оголошення притримуйтеся дистанції, бережіть себе, не мавпуйтеся в одному місці. А тут якщо б наша черга витримувала дистанцію, думаю ми б до міста Бориспіль якраз би дотягли.

У всьому цьому не розумію, чи то день був не такий, чи то зі мною щось не те, чи то ніхто не боїться втратити роботу і байдуже, як себе вести на роботі." - публікує слова Інни Козачок "Електронна книга скарг України".

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки
Стрічка