Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Хотіла відмовитися від централізованого опалення - але з "голки" нікого не відпускають

21.12.2018 13:11
1773
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка з Києва Любов, вона скаржиться на те, що повірила і навіть виконала усі прохання міністрів, але коли настав час чиновників виконати свої зобов`язання, Люба зрозуміла - мафія навіть в цій сфері. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Міністр із Майдана Арсеній Яценюк, призвав всіх громадян України приєднається до програми енергозбереження, до переходу на електричні системи опалення для того, щоб зменшити залежність від агресора - від російського газу. Я повірила у добрі наміри та з ентузіазмом почала за свій кошт виконувати програму з енергозбереження; до опалювального 2016 - 2017 р. сезону в мене квартира була повністю теплоізольована із зовні, у всіх кімнатах поставлені енергозберігаючі вікна, у всіх кімнатах старі опалювальні прилади (радіатори) поміняні на нові енергоефективні з великим коефіцієнтом тепловіддачі, у спальних кімнатах встановлена тепла електрична підлога., потім був встановлений двухзонний електролічильник, раніше встановлені сучасні енергоефективні прилади опалення (радіатори) були оснащені сучасними ТЕНами з автоматикою керування і програмування, що автоматично підтримувала у кожній кімнаті комфортну температуру 22 град відповідно до державних норм. Результат перевершив усі сподівання - програма енргозбнореження спрацювала на всі 100 %, так як мені вже було не потрібно брати тепло з системи централізованного опалення (СЦО). Я про те, що не беру тепло з СЦО, повідомила і просила не нараховувати оплату, але ці ділки з опалювального бізнесу (повний аналог наркобізнесу), ці "вори в законі" кажуть - хоч ти і не береш нічого, але платить все одно будеш. Оце є така наша влада, яка дуже "піклується" про своїх громадян, і про державу Україна. Висновок очевидний: Україна може заощаджувати колосальні кошти, якби в нашій державі було керівництво, яке б дбало про добробут своєї Держави й населення цієї Держави, а не про особисте збагачення. Мій досвід економії величезних Державних і особистих коштів був би прикладом і стимулом для усіх громадян України, але при цій владі я є прикладом гвалтування моєї гідності, насилля над моєю свідомістю, ігнорування справедливості, наглого і безцеремонного мого особитого обкрадання. Як боротися з "крадіями в законі", які знаходяться при владі? Прошу Вашої допомоги!!! Якщо Вас зацікавить цей матеріал, я надам детальну інформауію та відєоматеріал про виконані технічні засоби по енеогосбереженню. З пов., Любов Торчинська , Київ, вул... [sociallocker id=10854]Печенізька,б. 9, кв.4 (10 - ти поверховий будинок) 0503044999, 0992308807[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка