Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Китайські телефони

27.10.2012 18:42
2800
 

Вони дуже схожі на оригінальні, але, в основному, тільки ззовні. Начиння таких апаратів, у всіх однакове – єдине, що їх відрізняє  одне від одного - вигляд. На, що слід звертати увагу, та чи варто купувати китайський телефон?

В один момент вітчизняний ринок накрила хвиля магазинів із «китайфонами», так їх прозвали в народі.  Головні відмінності – це наявність телевізора. Клони із піднебесної, як один, ще й нашпиговані двома сім картами. Наприклад оригінальний  телефон  марки «Блекбері» - коштуватиме, як мінімум тисячу доларів, а китайський можна придбати всього за тисячу гривень.

На них вже є навіть сенсорний дисплей, вай-фай та джипіес-модулі. Звичайно, повторимося, що до оригіналу їм, як з України до Пекіна пішки. «Телефон для гламурних нищих», з усмішкою і іронією каже Олексій Юзвяк, керівник одного з маркетингових агентств.  «За последний год, доля ввезенных китаских телефонов в Украине, звеличилась с двух до семи процентов».

Якщо так триватиме далі, запевняє, китайські  вироби займуть 15-20% ринку телефонів України. Те, що якість у китайських мобілок трохи страждає погоджуються і самі продавці цього залізяччя.

«В оригинале и корпус у таких телефонов сделан с дургого материала, стекло сапфировое, например – а здесь, простое стекло. По функциях то же самео, вот только, например, камера слабее. В основном у таких китайских телефонов , ну 0.3 мегапикселя».

Китайські телефони всюди

Копії лишень дешевий варіант. Більшість відомих брендів перенесли свої потужності саме до Китаю. Виробництво техніки там значно дешевше. Наприклад фінська компанія «Нокія» теж більшість свої заводів направила саме в Китай.

У підробних телефонів також зустрічаються і певні недоробки: погана підтримка Java. Деякі моделі можуть відрізнятися навіть габаритами, не раз зустрічалися підробні моделі значно більшими за оригінал. І, навіть якщо пишуть під камерою, що вона здатна фотографувати п’ятьма пік селями – це підлягає великому сумніву, загалом, найчастіше туди пхають камери, які ледь дотягають до одного. В оригіналах де використовується справжнє скло, китайські руки можуть замінити його на звичайний пластик.

Такі підробні телефони часто можуть, давайте навіть скажемо правдиво, не перевіряються усілякими держ.стандартми. Тому деякі деталі можуть бути не на своєму місці і наприклад поранити користувача. Такі випадки були.  Іноді фантазія китайців може порадувати. Бо створять таку модель, яка і не схожа на оригінал і заслуговує на патентування свого, власного, виду. «Нокіа», яка дуже схожа не на свого родича, а на комунікатор Asus P525.

Але така модель на українському ринку навіть вразила споживачів – бо всі дві сім-карти, які зазвичай пхають у китайські телефони працюють одночасно. Іноді в китайфонах створюють не справжні клавіші. Тобто дизайном схожі на оригінал, але із-за відсутності функцій вони просто не потрібні, але ж потрібно дотримуватися дизайну ;)

Китайські телефони і батареї

Більшість батарей цих китайських апаратів на перших подихах життя ще можуть тримати пару днів. Але з часом і дуже швидким, їхня потужність значно зменшиться. Спеціалісти радять купувати до них, разом із навушниками, бо вони теж поганої якості – нові батареї. Краще, щоб хоча б вони були оригінальними, а не підробними, так само;)

Китайські телефони і сервіс

Щодо поламок, які, звісно, можуть бути і будуть – слід запастися і терпінням і грішми. Бо сервісів, які б ремонтували їх  - не існує. У «Нокію», звичайно ви не принесете підробку, бо там її ніхто на ремонт не візьме.

Тому слід або приносити приватним підприємцям, на базарах, або домовлятися безпосередньо в магазині де був придбаний клон із піднебесної. Перед тим, як купувати китайський телефон, краще задуматися, чи дійсно він Вам так потрібен, або краще, наприклад, трохи почекати і взяти оригінал;)

Також,  можна подивитися відео про китайські телефони.

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка