Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Коли демобілізують солдатів-строковиків? Історія друга

05.10.2014 17:03
5958
 
Після першої публікації про відсутність демобілізації наших солдатів - на нашу адресу написали близько 5 листів з однією проблемою - строковиків не відпускають до дому.  Журналісти "Електронної книги скарг України" продовжують публікувати листи-скарги, чи навіть листи -відчаю від рідних і самих солдатів, які вже майже пів року не можуть дочекатися такої довгоочікуванної демобілізації. Військове керівництво набрало в рот води і ні пари з вуст про майбутнє військових. Звичайно, зрозуміти можна їх, на сході віськові дії і, чого чекати - незрозуміло. Але, чому одні мають розуміти Міністерство оборони, а саме міністерство рідних не зрозуміє? Сподіваємося, що чиновники з високих кабінетів зрозуміють, що звичайному народу потрібно знати, коли їхні рідні приїдуть до дому! Якщо в попередній статті ми писали про утримання військових з державного рахунку, то зараз написала жінка солдата-строковика, яка переконує, що окрім його затримки йому ще й доводиться зі своєї кишені себе утримувати! Ось, лишень декілька листів. Для журналістів можемо надати контакт, згідно правил нашого ресурсу.

ВІКТОРІЯ, ДРУЖИНА ВІЙСЬКОВОГО.

"Здравствуйте. Обращается к Вам жена солдата строковика. Который пошел на военную службу ещё в весной 9 апреля 2013 года. И до сих пор находится на военной службе в части.С Вашей помощью надеюсь мы достучимся до правительства и они дадут хоть какое-то объяснения своих бездействий! Сейчас обеспечения никакого у них нету, обмундирование за свои деньги питание никакое, отношение офицеров ужасное! Помогите достучатся до правительства. Ведь законодательство на стороне солдатов срочников!"

ЛИСТІ ВІД ЮЛІЇ

"Я не можу зрозуміти, чому солдати строкової військової служби, які вислужили встановлені сроки ще на весні, досі продовжуть несті службу!? Вони преслужують вже пів року, коли повинні були служити лише рік! Їм навіть не доповідають, коли відпустять їх додому! Матері плачуть, ночами спати не можуть, а деякі солдати взагалі у зоні АТО, коли їх там не повинно бути! Верніть хлопців строковиків 2013 додому! Вони заслуговують на відпочинок, бо вже давно віддали свій борг державі!"

ЛИСТ ВІД denmos

"Коли ж нарешті звільнять в запас строковиків призваних на військову строкову службу ще навесні минулого року ?Трохи більше ніж 6000 солдат строковиків чекають на звільнення в запас (демобілізацію) по всій Україні! Термін строкової служби сплив ще весною але за рішенням В.О. Президента України Олександра Турчинова, строковики були затримані ще не більше ніж на пів року, на данний час цей термін спливає, і до його закінчення залишилось трохи більше ніж 2 тижні. Але інформації стосовно звільнення немає жодної , солдати у розпачі і незнають куди звертатись та що робити. Згідно закону України а саме ст.26 п.4 Закон про військову службу та службовий обов'язок говорить, що за рішенням Президента України строковики можуть бути затримані НЕ більше ніж на пів року.У ЗСУ на данний момент перебуває близько 45-55% солдат строковиків родом із Луганської та Донецької областей, їхні будинки нищать а вони й досі сидять тут, і скажемо прямо, метуть плац!Сподіваємось, що ви нам допоможете дізнатись хоча б якусь інформацію!"Журналісти "Електронної книги скарг України" продовжують слідкувати за цією темою і ставлять запитання руба до міністерства Оборорони України - чи бува не збираєтеся порушити Закон України і затримати строковиків на більший термін, ніж цього вимагає Закон?
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка