Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Корупційний скандал: на Херсонщині слідчі погрожували невинній особі розправою і вимагали гроші

12.11.2020 09:38
202
 

Жителька с. Новодмитрівка розповіла про інкримінування їй злочину прокуратурою Херсонської області, який вона не вчиняла, що доводять результати відповідних експертиз. Слідчі, які вели дану кримінальну справу, вимагали у жінки хабар, погрожували родині розправою та навмисне затягували розгляд справи задля "показника гарної роботи".

Скарга:

"Я, Віговська Вікторія Володимирівна, звертаюся до Вас за допомогою. Мені вже так наболіло, увірвався « терпець». 16 березня 2017 року слідчим слідчого відділення Великоолександрівського ВП Бериславського ВП ГУНП України Мальчиковим порушено кримінальне провадження № 12017230100000122 та внесено до ЄРДР. Дане кримінальне провадження було порушено за фактом складання та видачі службовими особами Новодмитрівської сільської ради Великоолександрівського району Херсонської області завідомо неправдивих документів тобто за ст. 366 ч. 1 КК України.

В подальшому зазначеним слідчим було порушено ще 3 епізоди, а саме 11 травня 2017 року за ст. 366 ч.1 КК України, даний епізод порушено також по факту. 24 липня 2017 року та 27 липня 2017 року уже відносно особи, тобто відносно мене Віговської В.В., за фактом вчинення кримінального правопорушення передбаченого ст. 364 ч. 1 КК України (два епізоди).

Як мною зазначалося вище, вказані кримінальні провадження було порушено слідчим слідчого відділення Мальчиковим О.А. Нагляд за вказаними кримінальними провадженнями здійснював і до теперішнього часу здійснює точніше є обвинувачем у вказаному кримінальному провадженні прокурор Бериславської місцевої прокуратури Сухомлин А.О. Кримінальне провадження до цього часу у судовому порядку ще не розглянуто. Судовий процес триває вже четвертий рік.

Справу навмисно затягує прокурор Сухомлин А.О., для того щоб пройти переатестацію. Особисто сам прокурор Сухомлин А.О. неодноразово просив мене про те, щоб я закрила справу за термінами давності не визнаючи своєї провини. Тому, подаючи дану скаргу я розумію, що мені нададуть відповідь про те, що на даний час судовий розгляд не завершено, тобто моя скарга є недоречною.

Також розумію і те, що строки давності тобто строки притягнення до кримінальної відповідальності закінчилися і кримінальне провадження можна закрити, навіть якщо я не визнаю свою провину. Натомість я хочу довести слідчому і прокурору, які мене умовили, погрожуючи розправою над моєю сім’єю не фізичною, а те, що будуть слідкувати за чоловіком та дітьми коли я почала говорити, що я дані кримінальні правопорушення не вчиняла, а також що винною себе у вчиненні кримінальних правопорушень не визнаю.

Також вони мені пообіцяли, що дане кримінальне провадження до суду не буде направлятися, їм необхідно лише показник в роботі. Під час проведення досудового розслідування я неодноразово зазначала, що я не винна також називала прізвища причетних до вчинення інкримінованих мені кримінальних правопорушень, але вони до уваги цих осіб не брали.

Тому, що одна особа займається адвокатською діяльністю - Тищенко Ріта Олександрвіна, а інша особа Солонець Анна Сергіївна на той час мала умовне покарання. Таким чином щоб     «вигородити» Солонець А.С., слідчий і прокурор притягли до кримінальної відповідальності мене, а також взагалі непричетну до цієї справи особу. Через те, що я не визнавала свою провину Мальчиков О.А. та Сухомлин А О. розповсюджували неправдиві чутки, обливали брудом, навіть у районній газеті надрукували статтю про те, яка я злочинниця.

Крім того, коли я говорила їм про те, що мені потрібен адвокат, то Мальчиков О.А. телефонував до Сухомлина А.О. і вони у двох мені говорили, що адвокат не потрібен, що справа до суду не дійде тобто, що вони її закриють. Так як я є депутатом сільської ради, то підозру мені вручали у прокуратурі Херсонської області. Хто саме я не пам’ятаю. Під час вручення підозри ми з нею спілкувалися я їй розповідала про те, що сталося.

Натомість вона вислухала мене, похитала головою та сказала, щоб свою невинуватість доводила в суді. Обласний прокурор вручив  мені підозру і на цьому все скінчилося. Про те, що у даному кримінальному провадженні мою вину не доведено,свідчить навіть висновок судово-почеркознавчої експертизи від 14 серпня 2018 року, відповідно до якого експерт не зміг виявити того, що саме мною були виконані підписи та цифрові написи на досліджуваних ним документах. Вказана експертиза призначалася за клопотанням сторони захисту.

Судово-почеркознавча експертиза від 14 липня 2017 року, яка призначалася під час досудового розслідування взагалі до мене ніякого відношення не має так як у ній зазначено, що підпис за голову сільської ради Зінченка зроблено не ним. Також у ній не зазначено, що даний підпис зробила я власноручно. Далі судово-почеркознавчою експертизою від 11 липня 2017 року про мою участь у підробці почерків та цифрових написів не підтверджено. Також слідство не взяло до уваги той факт, що дати, коли датовані довідки, я фактично підробити дані документи не могла так як знаходилась у плановій відпустці.

Рішення сесії «Про відпустку Віговської В.В.». Разом з тим хочу зазначити, що під час досудового розслідування Мальчиков О.А. вимагав у мене 50 доларів США, які  і були передані мною даній особі, а прокурор Сухомлин А.О. вимагав у мене 200 літрів бензину. Талони на бензин також були передані мною даній особі. Проплата за бензин мною здійснювалося на АЗС в смт. Велика Олександрівка.

Я розумію, що доказів у мене немає щодо передачі коштів. Також я була на особистому прийомі у заступника керівника Бериславської місцевої прокуратури Херсонської області Кудрявченка Дениса Володимировича та неодноразово зверталась у обласну Херсонську прокуратуру, але. У Прокуратурі Херсонської області взагалі мені сказали, що не хочуть нічого чути, а свою невинуватість доводьте у суді. Це я була на особистому прийомі у Олександри Миколаївни (прізвища не пам»ятаю). Розгляд вищевказаної кримінальної справи триває четвертий рік. 

22 вересня 2020 року в судовому засіданні було розглянуто моє клопотання про онлайн трансляцію судових засідань, але ухвалою Бериславського районного суду мені відмовлено в задоволені клопотання. Прокурор Сухомлин А.О. особисто був зацікавлений у відмовлені в задоволенні клопотання. Дана скарга була направлена в Генеральну прокуратуру та Херсонську обласну прокуратуру 20.12.2019 (додатки додаються). Та все ж без результату. Особисто мені відомо, що це не поодинокий факт фабрикуваня кримінальних справ прокуром Сухомлином А.О. та Мальчиковим О.А.

Прошу здійснити перевірку щодо законних дій працівників поліції, в особі Мальчикова О.А. та прокурора Сухомлина А. О. за фактом фабрикування кримінального провадження відносно мене та притягнути їх до відповідальності за їх корупційні дії. Такі «відповідальні» працівники не повинні працювати в органах прокуратури та поліції. Зі статтями 383 “Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину”, 384 “Завідомо неправдиве показання” Кримінального кодексу України, ознайомлена. 12.11.2020." - публікує слова Вікторії Віговської "Електронна книга скарг України".                                                           

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки
Стрічка