Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Крапка в суперечці. В Україні можна мати два громадянства

18.07.2019 12:39
10849
 
Працівник міграційної служби вирішив висловити все те, що йому "накипіло" та привести ряд пунктів щодо протиріч в темі громадянства України. Він вважає своє висловлення просто викликом серед "гучних" та "достовірних" промов із уст політичних представників.

Ось що він пише:

"Накипіло.... Весь час роботи у міграційній службі намагався це всім пояснити, однак "виступи" політиків з трибун мабуть виглядають достовірніше... По пунктах: 1. Подвійне громадянство НЕ ЗАБОРОНЕНО законодавством України. Від слова взагалі. Не має жодного акту законодавства, де було б написано що подвійне громадянство це порушення чи навіть що це погано. У нас серед політиків "модно" посилатися на ст. 4 Конституції України, де йдеться про принцип ЄДИНОГО ГРОМАДЯНСТВА, але це ніякого відношення до наявності кількох громадянств в однієї особи НЕ МАЄ. Принцип Єдиного громадянства детально розшифрований у статті 2 Закону України "Про громадянство України" Ця ж стаття по суті визнає, що громадяни України МОЖУТЬ мати іноземне громадянство: "Стаття 2. Принципи законодавства України про громадянство Законодавство України про громадянство ґрунтується на таких принципах: 1) єдиного громадянства - громадянства держави Україна, що виключає можливість існування громадянства адміністративно-територіальних одиниць України. Якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України. Якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України;" 2. Що НЕ МОЖЕ людина, яка має подвійне громадянство (одне з яких українське): - працювати на державній службі (пряма заборона, визначена п.6 ч.2 ст. 19 ЗУ "Про державну службу"); - перетинати державний кордон України за іноземним паспортом (стаття 2 ЗУ "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" ВСЕ! Якщо знаєте інші заборони для особи з подвійним громадянством - напишіть плз, але із посиланням на конкретну статтю конкретного акту законодавства. 3. Так, якщо іноземець клопоче про реєстрацію або прийняття до громадянства України за ст. 8 та 9 ЗУ "Про громадянство України" - він подає зобов'язання про вихід з іноземного громадянства протягом 2 років, але це не є забороною на подвійне громадянство. 4. Так, відповідно до ст. 19 ЗУ "Про громадянство України", добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття є підставою для втрати громадянства, але якщо уважно подивитися історію питання, реальне оформлення втрати без фактичної згоди або бажання особи - це одиничні випадки, оскільки оцю "добровільність" неможливо довести без офіційної інформації від іноземної країни. Наявність іноземного паспорта точно не є доказом. 5. Так, законодавство у сфері громадянства є дуже далеким від ідеального але напевно варто домагатися прийняття нормальних законів перед тим як шукати іноземні паспорти у кишенях осіб, які працюють чи планують працювати на виборних посадах, які статтею 3 ЗУ "Про державну службу" виведені зпід дії цього закону, разом з прокурорами, суддями та іншими чиновниками." - таке звернення залишив до "Електронної книги скарг України" Сергій Гунько.
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка