Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Крик душі вінничанина, якого незаконно утримують у в'язниці понад 27 років

02.07.2022 12:42
43
 

Вінничанин, який стверджує, що його незаконно утримують у місцях позбавлення волі вже понад 27 років, потребує юридичної підтримки та просить розібратись у деталях його кримінальної справи. Адже чоловік впевнений, що по відношенню до нього, як до в'язня, прокуратура та суд неодноразово вчиняли злочини.

Ось його звернення: 

"Доброго дня! Мене звати Ніколов Едуард Едуардович, наша Держава збираєтся приєднатись до европейскої спільноти, тому мене турбує питання "як саме це може відбутись?".

Ми усі авжеж прагнемо цього, але чому не вирішуются наприклад такі питання як катування і порушення законів, суто прямі злочинні дії по відношенню до мене?!

Як наприклад наша прокурор Ірина Венедіктова збираєтся представляти обвинувачення у суді у Гаазі?! Вона є прямою злочинницею і коли про це стане відомо, що саме станеться з тим, що зараз збирають наші правоохоронці?

Бо саме там у Європі дотримуются законів на відразу нашого усього державного аппарату. Алеж нам пощастило хоч дуже, дуже дорогою ціною! То чому ж не зробити все, як належить порядним людям? Зараз можна усе виправити, аби потім не викручуватись і не брехати.

Вільно будовати свою Державу. Дозвольте мені пояснити, чому саме я так пишу, хоча з першого дня війни я пройнявся глибокою повагою до нашого президента Володимира Зеленського і до нашого прокурора Ірини Венедіктової і до усіх державних службовців.

Вони усі є Герої України. Мені від цього просто ще болючіще на серці. Такого листа скарги ще до першого дня війни я навіть і не думав писати бо це була б марна трата часу і дуже вклика тяжкість на душі. Я знаходжуся у тюрьмі за вбивство.

У 1995 році я з'явився у міліцію і заявив на себе, з того самого часу обчислюєтся мій строк. У 1997 році мене було засуджено за скоєне до виняткової міри покарання - розстрілу. До цього самого часу у мене немає і не може бути нарікань а ні на суд, а ні на Державу.

Я скоїв злочин за статтею 93 КК України. За цією статтею, особистою її частиною, існувало таке покарання як "смертна кара". Тому, правий був суд чи ні - це вже питання суто риторичне. Мені воно було призначене і це було за законом.

Але вже після цього саме наша Держава мене катує та з року у рік порушує по відношенню до мене закон і це все не помилково, а зі злочинною метою. До цієї самої хвилини я утримуюся у тюрьмі незаконно і звернення до суду не давало ніяких результатів.

Як тільки закон не перевертали, аби тількі не зробити за законом. За 27 років мого незаконного утримання у в'язниці закони постійно змінювалися, а отже це мало вплив і на моє покарання. Я звертався у всі ці часи до
суду, але марно.

З 1997 року я провів у камері смертників п'ять років - до 2002 року. У період мого перебування у камері смертників Конституційний суд України прийняв рішення про скасування смертної кари визнав ії такою, що не відповідає Конституції України.

Після набрання чинності Рішенням КСУ від 29 грудня 1999 року положення Кримінального кодексу України 1960 року, що передбачали можливість призначення покаркння у виді смертної кари, втратили чинність. При цьому така втрата була
остаточною.

Отже якщо по простому, то моя міра покарання зникла і залишилось у Кримінальному кодексі України лише 15 років позбавлення волі для мене. Але так мало б бути за законом. З цього самого моменту наша Держава скоїла проти мене перший злочин.

Мене утримували у камері смертників 6 місяців без якого б то не було покарання, а через пів року суд призначив мені нове покарання - довічне позбавлення волі. Це є суто злочин, який не є меншим за мій чи будь який інший.

Мені було призначене покарання всупереч закону. 22 червня 2000 року суд Ухвалою через пів року замінив мені покарання, якого вже не існувало, на довічне позбавлення волі. Мене продовжували утримувати у камері смертників ще до 2002-го року.

І вже потім мене було перевезено беспосередньо до тюрьми, де я знаходжусь по даний час. Час від часу я безрезультатно звертався до суду, але це вже так суто технічно розуміючи, що нічого я цим не діб'юся.

Судді як могли відмазувалися, та й мені теж було неприємно зайвий раз примушувати їх порушувати закон. Це вже я робив тільки задля того, щоб якщо може прийде колись час, аби мені не сказали: "а чого ж ти раніше мовчав?".

Відбуваючи злочинне покарання вже на протязі 27 років ще було багато порушень з боку Держави, бо я не можу повірити що судді могли самі собі таке дозволяти.

За цей увесь час було прийнято багато законів, які стосувалися мене і я за кожним із них звертався до суду. Але ситуація завжди так складалася, що, якщо зі мною вчинити зараз по закону, то те, що було вже порушене, саме вилізе.

Тому я не буду тут все, що було, описувати, бо на це підуть дні. Хочу наприкінці ще одне тільки написати, аби Ви спитали на яких підставах мене зараз тут тримають у тюрьмі?

Я засуджений за ст. 93 ККУ за вироком від 1997 року, термін дії покарання якого складає 15 років. Але він скінчився ще у 2012 році. Отже у мене навіть вироку вже нема. Діючи судді могли б сказати, "що є так звана
Ухвала суду, де тобі замінено на довічне".

Але там зазначено :"...замінити на довічне позбавлення волі. Цей вирок залишити без змін.". Я надійшлю Вам фото. Якщо Ви були б таки ласкаві спитатись у наших юристів про те, що я Вам пишу, то вони Вам пояснять, що тут відбуваєтся злочин.

Бо першим, хто за це відповідає, це прокуратура, бо вона доглядає за законом і мені все зрозуміло. Але якщо ми вже маємо таку можливість у цілому світі, то невже можна залишити і продовжувати знущання наді мною.

Яка може бути Європа, коли тут катують роками людей, які вмирають у тюремних камерах?!  Які звинувачення прокурор такої держави може підтримувати у нормальному  суспільстві?!

27 років я відбуваю покарання, якого вже деяких подробиць не пам'ятаю, то була зовсім інша людина, до якої я вже на даний час не маю ніякого відношення.

10 років тому я одружився, на мене чекає жінка, у мене є можливість бути комусь потрібним. Зараз іде війна. Я теж хочу бути причетним до людей, які рятують, хто як може, нашу Державу. Хай навіть щось робити. 

Я б не писав цієї скарги, аби не обставини, не війна, не шанс на життя усього нашого суспільства. Мене мають негайно звільнити і ще просити пробачення і виплачувати компенсацію за усі ці роки знущань.

Мене турбує те, що державні діячі кажуть, що у нас все добре - хай нас швиденько приймають у ЄС. А у нас продовжують катувати! Окрім звільнення я нічого не прошу. Я напишу відмову від компенсації. Я не буду грабувати свою державу.

Та й хоч би як, але мною було скоєно важкий злочин і я мав понести покарання. Через це тільки я постараюся не дозволити статися тому, аби ми увійшли до Європи з тягарем за спиною, який забов'яже мене мовчати і померти тут.

Треба нарешті схаменутися і щось зробити, аби виправити багаторічну злочинну дію. Ось мої дані:

  • Ніколов Едуард Едуардович
  • 01/09/1971р.н.
  • місто Вінниця, вулиця Брацлавська,2 (ВТ-1)
  • Вінницька установа виконання покарань№1
  • Телефон моєї жінки +380675926483, Кабанчук Ольга Петрівна" - 

публікує слова Едуарда "Електронна книга скарг України". 

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки