Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Куди поділися кошти інвесторів та міського бюджету, перераховані на рахунки КП «Житлоінвестбуд-УКБ» для будівництва ЖК "Новодарницький"?

02.02.2018 16:33
3901
 
До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Галина, вона стверджує, що ввід в експлуатацію ЖК «Новодарницький» з невідомих причин перенесено майже на два роки.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Доброго дня! До Вас звертається ініціативна група інвесторів ЖК «Новодарницький», який знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Ю.Пасхаліна, буд. 17.

Забудовником цього об’єкту  виступає КП «Житлобудінвест-УКБ». ТОВ « ТОВ Видавничий дім «Слай-Універсал»  та надає на «партнерських» умовах земельну ділянку для цього будівництва і на цих підставах має часткове право на продаж квартир.

Відповідно до даних ЄДРПОУ, засновником ТОВ «Видавничий дім «Слай-Універсал» є Левада Сергій Якович , який нещодавно був призначений на посаду радника мера міста Києва Кличка В.В.

Якщо заглянути в історію ЖК, то будівництво його розпочато ще в 2006 році  ТОВ «УІІК СЕРВІС», яке належить Леваді С.Я. В кризу 2007-2008 років будівництво заморозили. Але в 2013 році Левада С. Я. домігся аби проблемний довгобуд взяло на себе місто в особі КП «Житлобудінвест-УКБ».

З’являється ТОВ «ТОВ «Видавничий дім «Слай-Універсал», яке має право оренди на земельну ділянку, на якій будується ЖК «Новодарницький». Левада С. Я. «закрив» свої фінансові питання і продовжує вирішувати, будучи на посаді радника. Ходять слухи, що він буде будувати на місці запланованого ж/д вокзалу ім. Кирпи (на Лівому березі) черговий торгівельно-розважальний комплекс, отримав «добро» на знесення двоповерхівок на вул. Новодарницькій (він ще в минулому році ходив агітував мешканців цих будинків для їх подальшого відселення). І все, начебто, добре, всі задоволенні, але …

Даний об’єкт будується на замовлення КП  «Житлоінвестбуд-УКБ». Завершення будівництва і ввід в експлуатацію вищезазначеного будинку згідно договорів інвестування - 4 квартал 2016 року. Свої зобов’язання, як інвестори, по виплаті коштів ми виконали ще до вересня 2016 року. На сьогоднішній день ми вже маємо 1 квартал 2018 року, а до вводу в експлуатацію ЖК «Новодарницький» ще дуже далеко.

Тривалий час, строки введення в експлуатацію а, відповідно, і отримання наших квартир у власність, з незрозумілих причин неодноразово переносяться. Декілька разів будівництво взагалі заморожувалося, з невідомих нам причини будівельні роботи не велися по декілька тижнів. На наші усні і письмові звернення ми отримуємо формальні відписки, на особистий прийом до керівництва КП «Житлоінвестбуд-УКБ» ми не можемо потрапити вже тривалий час. Мають місце лише сухі статті на інтернет-сторінці про те, що збільшилась вартість будівництва, проводиться експертиза, оголошено тендер тощо.

Через невідомі нам причини, не було вчасно подано документацію до відповідних органів для погодження Технічних умов щодо підключення будинку до комунікацій і як наслідок ввід в експлуатацію нашого ЖК переноситься фактично на 4 квартал 2018 року!!!

Крім того, просимо звернути Вашу увагу, що 75 квартир даного будинку викуплені за кошти міста, які призначені для соціально незахищених сімей (серед них є також учасники АТО та їх сім’ї). Ці люди вже понад рік не можуть переїхати у свої законні помешкання, хоча кошти із міського бюджету уже давно перераховані на рахунки КП «Житлоінвестбуд-УКБ», яке не виконує своїх обов’язків не  тільки за своїми договірними зобов’язаннями, але і не виконує розпоряджень КМДА/Київської міської ради. В даному випадку має місце не цільове використання бюджетних коштів. До того ж, через інсайдерів надійшла інформація, що затягування строків вводу в експлуатацію нашого будинку маєзовсім не випадковий характер, а строки спеціально затягуються аби приховати великі суми розкрадених коштів посадовими особами КП «Житлоінвестбуд-УКБ». А це вже, не просто цивільно-правова, а  кримінальна відповідальність.

Керівництво КП «Житлобудінвест-УКБ» ігнорує нас – інвесторів, ми не маємо жодної адекватної і достовірної інформації чому так довго затягується здача будинку в експлуатацію,  чому ми змушені скитатися з дітьми по зйомних квартирах, тіснитися з родичами на спільній жилплощі, в той час, коли ми вже давно виконали свої зобов’язання за договорами інвестування і розраховували жити у власних помешканнях.

Ми написали звернення до Кличка В.В. із проханням про особистий прийом, але поки що немає відповіді .

За результатами попередніх звернень до мера, ми отримали відповідь від Департаменту будівництва та житлового забезпечення  КМДА від 25.10.2017 року (копія додається), що прокладання інженерних мереж та завершення робіт по об’єкту в цілому, з прийняттям в експлуатацію житлового багатоквартирного будинку  №17, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Ю.Пасхаліна, планується на І квартал 2018 року. Аналогічну відповідь і усні запевнення ми отримали від посадових осіб  КП  «Житлоінвестбуд-УКБ».

Після цих відписок на об’єкті не зробили рівно нічого, прокладання мереж не те, що не завершилося, воно, навіть, не було розпочато (хоча погодні умови в листопаді, грудні 2017 року це дозволяли), із будівельного майданчику було знято більшість робочих, мотивуючи, що їх «перекинули» на завершення будівництва дитячого садка, де «горять строки», а наш об’єкт не на черзі.

На зустріч, яка була запланована і погоджена із представниками КП  «Житлоінвестбуд-УКБ» на 20.12.2017 року ніхто не з’явився, хоч ми і надсилали нагадування (копія додається). На наші листи до КП  «Житлоінвестбуд-УКБ» ми вже перестали отримувати, навіть, формальні відписки.

Ми зверталися за допомогою до депутатів міської ради від нашого району, до Народних депутатів України, але поки що і їм на їх звернення не надали адекватних відповідей.

Ми зверталися до ЗМІ, про нашу проблему написано ряд статей, але КП  «Житлоінвестбуд-УКБ» не боїться антиреклами, так як керівництво має чітку впевненість, що, навіть, якщо у них буде негативна репутація серед покупців, їх квартири завжди викупить місто за рахунок коштів міського бюджету для черговиків квартирного обліку

Ми інвестори – уже доведені до розпачу від безсилля, на зборах і в групах соціальних мереж та месенджерів інвесторами все частіше озвучуються такі варіанти привернення до  нашої проблеми уваги як: пікетування, перекривання доріг тощо.

У нас є великі сподівання на те, що привернення уваги громадськості до наших проблем, може позитивно вплинути на хід будівництва, - написала наша читачка Галина.

  [sociallocker id=10854]0509543832[/sociallocker]  

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка