Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Львівське рейдерство прикривається вищими інстанціями

25.05.2016 12:00
2547
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Наталія, яка стверджує, що у місті Львові процвітає рейдерство у якому залучені поліція, прокуратура, судді та слідчі органи.
"Рейдерське захоплення приватної власності владними структурами за адресою: м.Львів,вул. С.Петлюри,2 ТзОВ"ХіКО". Вся поліція,прокуратура,судді,слідчі органи у зговорі та допомагають прикривати злочинне угрупування! Скільки все це може продовжуватись ? Я перейшла усі структури району,області та всі закривають очі на правду і закони.
Злочинці: Багряк А.- міністерство юстиції України, Поліщук В.П.- прокуратура області в м.Львові, Цабак В.Я.- управління юстиції у львівській обл,( має пряме відношення до рейдерства) переведений начальником реєстраційного управління по вул.Городоцькій,299 в м.Львові (вважає себе,що хочу те и буду робити), Подоляк М.Я.- служба безпеки,Ковальчук М.В.- прокурор Галицького р-ну м.Львова та слідче управління Галицького р-ну м.Львова.
Рішення суду не виконуються,постанови поліції не виконуються,слідчі органи спеціально затягують час на користь злочинного угрупування,судді спеціально допускають смішні помилки щоб вигородити злочинне угрупування.Все це тягнеться з 2012 року.Серце чоловіка не витримало такого знущання.08.04.2015р.він пішов з життя.Терпіти такого більше не має сил.Де правда,де закони,де боротьба із злочинцями ??? Хто несе відповідальністьу цій країні? Такого світ не бачив що термін сплати кредиту у 2018 році,банк не має притензій до клієнта,а управління юстиції (начальник Цабак В.Я.) забрав мою приватну власніть !!! Дістало все та мовчати я більше не можу і не буду.Вірю що є ще справедливі та вірні сини і дочки України. Противно чути, що кришування міністрами продрвжується !
На даний час порушені кримінальні провадження за перевищення службових повноважень, але прокуратура та слідчі намагаються і надалі прикривати злочинне угрупування - кришування існує і надалі!!!"
Контакт для журналістів:
[sociallocker id=10854]09356679079[/sociallocker]
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка