Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Львівський Apple room продає несправну техніку і не хоче ремонтувати

07.09.2018 12:35
1605
 
До "Електронної книги скарг України" написав наш читач Назарій, який скаржиться на відому крамницю у Львові, в якій йому підсунули несправний гаджет, а потім ще дового морочили мізки. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

"01 серпня 2018 року в магазині Apple room за адресою м. Львів вул. Січових Стрільців, 13 придбали Айпад б/у з гарантією на 1 місяць. Але, на жаль, 23 серпня 2018 даний товар перестав працювати, 24 серпня звернулись до сервісного центру, що вказаний в гарантійному листі і знаходиться за тією адресою що і магазин. Здали товар в ремонт, отримали Квитанцію № STEp3683 в якій в пункті 1. Вказано що діагностика приладу проводиться протягом 1-3 робочих днів. Протягом 3-х днів з нами ніхто не зв'язався тобто причина поломки невідома. 29 серпня не дочекавшись телефонного дзвінка я особисто здійснив візит до даного салону, мене зустрів працівник і попросив залишити свій номер телефону і запевнив що до кінця дня зателефонує і обов'язково повідомить причину поломки. Але ніякого дзвінка так і не було. Наступна спроба вияснити причину поломки була 3-го вересня телефонували декілька разів на всі телефони що надав магазин-сервіс (+38 063 22 66 77;+38 067 109 90 33; +38 068 810 27 27) з першого разу не вийшло, нарешті хтось відповів. Працівник запитав що мене цікавить, поцікавився номером квитанції який нам видали і відповів " Майстер по ремонту буде завтра чекайте". Прошу допомогти у вирішенні даної проблеми, сьогодні вже 04 вересня а причина поломки і досі невідома. Айпад потрібен для роботи. Копії гарантійної квитанції що видав сервісний цент додаю", - написав він. [sociallocker id=10854]Ім'я: Назарій Тел.: +380631472647 Email: mpaliy888@gmail.com [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка