Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Магазин "ART DE LUX Shop" відправляє товар, який не відповідає дійсності, відмовляє у заміні та ігнорує клієнтів

19.08.2021 10:35
89
 

Жителька Одеси розповіла, як потрапила на гачок недобросовісних продавців, які працюють за повною предоплатою, проте товар відправляють бракований і відмовляють у заміні.

Скарга:

"Доброго дня. 14,08. я придбала плаття в інтеренет-магазині, сплативши 575 грн. Отримала відправлення: товар неякісний, ще й розмір не співпадає.

Звернулась до магазину на електронну пошту. Вони відповіли, що товар не міняють, що треба було претензії пред'являти на Новій пошті.

Менеджери магазину спірні питання не вирішують. Магазин ART DE LUX. Де шукати справедливості? Так чинять недобропорядні люди, але ж це магазин, начебто, з гарними відгуками. Складається враження, що відгуки писали самі про себе.

"Добрый день. Я получила свой заказ № 163724. Мне не подошел размер и качество ткани (к большому сожалению). Подскажите пожалуйста, как быть в этой ситуации. Возможен вариант возврата? Я Бондарец Наталья, тел. 093 983 99 82.

Ответ от ART DE LUX Shop: "Здравствуйте. Все претензии по товару принимаются на Новой почте. У нас нет возврата и обмена".

Мой ответ: "Такого не может быть, чтобы не меняли размер. Замените модель. И, согласно закону, вы обязаны принять в течение двух недель ваш некачественный товар или заменить размер. Ваши размеры не соответствуют реальным.

Пожалуйста, разрешите мою просьбу. Я могу взять другое платье, или другой размер такой же модели. Очень расстроена вашим ответом, так как читала отзывы хорошие и поверила.

Не хотелось бы иметь о вашем магазине плохое мнение. Платье стоит 575 грн.  это не мало. Пожалуйста, убедительно вас прошу решить мою просьбу. С уважением, Наталья". 

Відповіді, я так розумію, більше не дадуть. Мої проблеми тепер, що з цим товаром робити." - публікує слова Наталії Бондарець "Електронна книга скарг України". 

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки