Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Магазин «Фокстрот» розповсюджує неправдиву інформацію про акції – житель Львова

06.07.2019 20:28
5724
 
Магазин «Фокстрот» вводить покупців в оману, розповсюджуючи неправдиву інформацію про акції. Так стверджує наш читач Максим, який живе у Львові. За його словами, акційні товари роздають за незрозумілим списком. Мовляв, умови, як до нього потрапити, ніхто не пояснює.

ОСЬ ТЕКСТ СКАРГИ:

«Доброго дня. Хотів би написати скаргу на магазин «Фокстрот» у м. Львові за адресою Кн. Ольги, 106. Магазин вводить в оману покупців, розповсюджуючи неправдиву інформацію про акції, а також менеджери організовують незрозумілі схеми для продажу акційної продукції за зниженими цінами. Наприклад, з нагоди відкриття даного магазину була проведена акція зі зниженням ціни. Прийшовши в магазин перед відкриттям, дізнався, що акція на дану продукцію буде діяти в певні години, тобто з 12 до 13 а також з 18-19. Прийшовши вдруге об 11:50 поцікавився в продавців на рахунок акційних товарів, на що не отримав ніякої вичерпної відповіді, як придбати даний товар, але вони порадили звернутися до менеджера. Після того, як найшли менеджера, він сказав, що дана продукція вже вся розпродана за якимось списком, на запитання, як потрапити до списку і що це таке, відповіді не надійшло. Люди по запису отримають якісь талончики і з ними можуть отримати товар. На прохання надати роз’яснення, відповіді, на жаль, не отримав. Товар не був виставлений у торговому залі, тому к-сть наявних одиниць перевірити не вдалося. На якій підставі продали товар до початку акції, ніхто не пояснив. У той час, як на вулиці надалі роздавалися буклети і людей заманювали всередину магазину неіснуючим товаром, який неможливо придбати. Подав скаргу на гарячу лінію на даний магазин, оператор відмовився її приймати, аргументуючи це проблемами магазину. На запитання, чому не приймається скарга, відповів, що лише локально, хоча мережа фокстрот являється франчайзиговою компанією», - написав пан Максим до «Електронної книги скарг України». [sociallocker id=10854]0631714537wuwalviv@gmail.com[/sociallocker]  
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка