Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Маленьке князівство на Кіровоградщині. Все для своїх друзів та рідних від нового голови громади

31.07.2018 11:41
2671
 
До "Електронної книги скарг України" написав наш читач Володимир, який скаржиться на нову голову громади, яка, на його думку та думку інших, діє в інтересах своїх, а не населення невеличкого ОТГ. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

"В 2016 року на виконання норм чинного законодавства, яке діяло на той час, перебуваючи на посаді сільського голови Подорожненської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області, підтримуючи сусідню територіальну громаду та рішення голови відповідної громади, було ініційовано та за час прийнято рішення про об'єднання громад Великоандрусівської та Подорожненської сільської ради. В об'єднаній громаді Великоандрусівської ОТГ Світловодського району Кіровоградської області і цим самим обравши мого колегу Іващенко Ніну Іванівну на перших виборах об'єднаних територіальних громад, було створено маленьке "князівство" зі своїм Статутом, одноосібними рішеннями та вироками відносно будь-якого члена громади, посадової особи, керівниго складу та працівників ОТГ (незалежно від соціального статусу). Після об'єднання постало питання перед Іващенко зробити все, щоб не заважали створенню "царства" на адміністративно-територіальній одиниці. Підтвердженням визначеного є соціальна сторінка facebook "с.Подорожнє Територіальна Громада", зокрема деякі документи щодо диктатури в Україні, додаються.Тобто особа, яка набула статус голови Великоандрусівської ОТГ вчиняє дії що свідчать про зловживання службовим становищем, перевищення влади та перешкоджання діяльності депутата місцевих рад, а саме головне зрушення конституційного ладу на відповідній території і передача влади в одні руки. Зокрема головним є те, що сільський голова Ніна Іващенко вчиняє дії щодо розтрати державного та комунального майна. Писати є багато чого, так як я та людина яка була виборчою посадовою особою, яка присяга у відповідності до норм чинного законодавства діяти у межах та у спосіб, і вважала що надавши перевагу на місцевих виборах особі одноумцю (так як на той час мої наміри про об'єднання не зрозуміло майже половина населення), та з ціллю відновити економічний та соціальний розвиток своєї громади, фактично призвила до влади однієї людини, яка зруйнує майбутне нашої маленької громади і стане початком знищення України. Ви, можливо, вважаєте це наклепом, але це не так і це багато хио підтвердить, хоча багато хто промовчить з принципів самозахисту. Отже я готов надати будь-яку інформацію з визначеного вище та сподіваюсь на співпрацю та допомогу у вирішені не моїх шкурних питань, а в допомозі вернуть моїй громаді та і ненькі Україні надію, що ми та вона "не вмерли!"", - написав він. [sociallocker id=10854]Ім'я: Володимир Тел.: 0976109831 Email: voropaiev73@ukr.net [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка