Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Масовий мор риби, зелений колір та запах сірководню": одеський лиман на межі знищення

10.08.2020 12:27
906
 
Жителі Одещини занепокоєні жахливим та занедбаним станом Хаджибейського лиману, розташованого на узбережжі Чорного моря. Очисні станції не працюють, а місцевій владі байдуже на масштабні екологічні проблеми у регіоні.

Скарга:

"У зв’язку із забрудненням донних відкладень стічними водами мул Хаджибейського лиману нині не придатний для лікувальних цілей взагалі!!! Тим часом ситуація продовжує ускладнюватися. Недоочищені стоки несуть до лиману біогенні речовини, важкі метали, нафтопродукти, які зумовлюють порушення природних біологічних процесів і цвітіння води, призводять до деградації екосистеми, нагромаджуються в живих організмах, у тому числі в рибі. Насправді це місце можна зробити привабливою Меккою для оздоровлення, відпочинку та зеленого туризму. Є можливість відновити якість води в лимані і знищити ці шкідливі водорості, шляхом запуску бактерії хлорели у водойму, яка знищить шкідливі водорості, які стрімко розростаються і спричиняють таку проблему. Очисні станції КНС, не очищають і не фільтрують належним чином відходи, ось і маємо результат - наша рекреаційна зона забруднена повністю. Хлорела – ефективний органічний засіб боротьби з синьо-зеленими водоростями, що спрямований на поліпшення якості водного середовища. Із середини XX сторіччя хлорелу використовують для очищення води. На сучасному етапі інноваційним підходом, який значно дозволяє знизити рівень забруднення водойм та покращити органолептичні властивості води, є біоремедіація водойм суспензією хлорели, яка основана на альголізації водойм планктонними штамами зеленої мікроводорості Chlorella vulgaris. Технологія заснована на біологічних властивостях живої планктонної хлорели пригнічувати дію синьо-зелених водоростей (ціанобактерій). Хлорела проявляє природну конкуренцію та здатна впливати на витіснення синьо-зелених водоростей з водойм, а також ліквідує наслідки «цвітіння»: очищує воду, насичує її киснем, відновлює популяцію фіто- та зоопланктону. Таким чином, забезпечує рибу природною кормовою базою та в цілому підвищує імунітет рибного стада. Основна мета підготовлених матеріалів – це висвітлення та ознайомлення широкого загалу державних та громадських органів, підприємств, установ, організацій і громадськості про стан природного середовища в області, його проблеми та перспективи подальшого розвитку та раціонального природокористування. Про стан довкілля нашого регіону, про заходи щодо збереження і охорони природних ресурсів, впровадження еколого- економічного механізму природокористування, виконання регіональних та загальнодержавних екологічних програм, все це є, на превеликий жаль, тільки на папері, а насправді ВСЕ ЦЕ НЕ ПРАЦЮЄ !, насправді органами місцевого самоврядування нічого не робиться!!! Про результати розгляду даного звернення прошу повідомити у передбачені Законом України «Про звернення громадян» порядку. 04.08.2020р. Павлюк М. М." - публікує слова Михайла Павлюка "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка