Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Майора, який розкритикував Зеленського, звільнили із ЗСУ за «службовою невідповідністю»

23.06.2020 10:57
8936
 
Українського майора було звільнено зі Збройних сил України через його критику у бік президента. Справа дійшла навіть до суду.

Деталі ситуації:

"Отже, сталося те, до чого все йшло: 18.06.2020 мене звільнено з лав Збройних сил України за «службовою невідповідністю». Покарано за свободу слова. Чи соромно мені за таке формулювання і чи хвилююсь я через те, що ця фраза «через службову невідповідність» буде віднині у моїй особовій справі офіцера? Мені за себе не соромно. Бо повісили клеймо на невинувату людину. Мені боляче" - публікує слова Романа Ковальова "Електронна книга скарг України".Нагадаємо, що переслідування майора розпочалось із незручного питання до Зеленського під час вшанування полеглих під час Іловайська. Тоді він запитав главу держави про три повістки, які той проігнорував. "У відповідь президент почав «тикати», казати, що «ти тріпло» і «балабол». Потім він бігав і кричав: «Де цей аферист?! Знайдіть мені цього афериста!»– розповідає Ковальов. Далі військовий розмістив у фейсбуці допис на адресу Зеленського: "В мене немає до вас жодних емоцій, крім огиди і презирства. Ви захотіли керувати країною в такий критичний час, і провалилися. Я вважаю вас бездарним керівником. Вже зрозуміло, що у вас нічого не вийшло. І не могло вийти. Зеленський, іди у відставку, не тягни за собою ще й країну. Зупинись". Цей допис військовослужбовець за «наполегливою порадою» від керівництва вже за годину прибрав. Але відтоді почалося його цькування зі спробами понизити в посаді та виписуванням суворих доган. Ковальов провини не визнавав, та ще й надавав цій історії розголосу. Зрештою, дійшло до суду. Засідання мало відбутись 9 червня, однак його довелося перенести через хворобу майора. А 18 червня його було звільнено із ЗСУ з принизливим формулюванням.Зображення видалено.витяг з наказу Міноборони
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка