Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

На Хмельниччині соцслужби ігнорують пенсіонерку, у якої самі вкрали субсидію

15.07.2021 22:13
365
 

Мешканка Хмельниччини постраждала від свавілля з боку місцевої соцслужби. У жінки, яка отримує мізерну пенсію в 1890 грн, незаконно забрали субсидію. Пенсіонерка вже не має сил та ресурсів, аби добитись справедливості, тому просить допомоги.

Ось її слова:

"Доброго дня! Всю зиму я добивалась включення газового котла. За його включення АТ "Хмельницькгаз" вимагав 7 тис. грн. 

Після десятків скарг в усі можливі інстанції і на Хмельницький ТК "Поділля котел" підключили безкоштовно в березні цього року.  

На опалювальний період 2020-2021р мені призначили субсидію 3607 гр. Я повідомила службу соціального захисту, що опалюю квартиру газплитою і  електрообігрівачем.

На що в соцслужбі мені повідомили, що на опалення електрообігрівачем субсидія не призначається. В самі холодні місяці, грудень-січень, я не отримувала субсидію на опалення.

А за лютий мені не було ні копійки субсидії. В мене пенсія 1890 гр. Я вдова, син-інвалід має сім"ю.Я не могла повірити, що на опалення ел.приладами немає субсидії. В лютому я знайшла постанову Кабміну №807 Положення п.8:

"Якщо ..здійснено відключення від централізованого і  громадяни для обігріву приміщення використовують побутові ел.прилади... розраховується субсидія". 3 березня я подала заяву в 2-х екземплярах до Ізяславської соцслужби, де вказала на дану постанову.

Ніякого реагування і немає відповіді. Я знайшла закон україни № 530-!Хп3 "Недопущення припинення надання житлових субсидій на період карантину, пов"язаних з короновірусною хворобою".

В наступній заяві до соцслужби я вказала на цей закон та на Постанову №807 п.93 "Порядок проведення перерахунку призначених житлових субсидій визначається райдержадміністраціями або міськрадами".

Соцслужба, всупереч вимогам вищевказаних законів, зняла з мене субсидію на опалення, не попередивши мене, не поставивши до відома і не вислухавши мене. В  зимові місяці я платила комунальні по 2-3,5 тис гр. Я позичала в людей гроші, економила на їжі і опалення.

Від Національної соціальної сервісної служби (розплодили дармоїдів) я отримала відповідь, де було вказано, що на мою електроустановку в квартирі (??) потрібні технічні умови. В іншому листі вказали, що я не опалювала квартиру і тому зняли субсидію на тепло.

У нас же Африка. Я маю відповідь від Шепетівської РДА, де чітко вказано, що немає рішення про призупинення виплати субсидії. Раз немає рішення - значить всі дії соцслужби незаконні.

На даний час мені надійшов листочок від Ізяславської соцслужби, нічим не мотивований, що я повинна повернути  отриману субсидію за жовтень і листопад в сумі 4 тис гр. Чому - невідомо. З чого я заплачу? Яка моя вина? Що в соцслужбі не знають закони і не дотримуються їх?

За 3 зимові місяці мені повинні повернути забрану незаконно субсидію в сумі близько 10 тис. гр. Я зверталась до Мінсоцполітики декілька разів і на Урядову гарячу лінію, до депутата, Уповноваженого, генпрокуратури, міністра Лазебної і ще..

Приходять немотивовані відписки.  Листи мінсоцполітики не спростовують порушення законів, не реагують на їх порушення, а надають розрахунки субсидії. Я не знаю, як  вам надати копії, я маю кнопочний телефон.

Я вже не маю сил боротись з  беззаконням. Які моральні і фізичні муки я терпіла через наш "соціальний захист". Я маю велику надію на Вашу допомогу. З повагою Гуменна Ганна Григорівна, вул Незалежності буд 19 кв 4 м Ізяслав." - публікує слова Ганни "Електронна книга скарг України". 

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки
Стрічка