Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

На Львівщині власниця магазину розповіла, як корумповані держслужбовці обікрали її десятки мільйонів гривень

27.11.2021 00:33
13
 

Львівська підприємиця, яка постраждала від рук ненажерливих чиновників та втратила приватне майно, просить допомоги та найгучнішого розголосу даної справи. Адже українські держслужбовці, які привласнюють мільйони, досі не покарані.

Скарга:

"Моя сім’я стала жертвою злочинного угрупування. ТзОВ’’ХіКО’’ ніколи не було боржником перед ПАТ’’Укрсоцбанк’’. Абсолютно всі питання, які виникали, вирішувались на вищому рівні головного банку.

Його адреса м.Київ, вул. Ковпака, 29 та у відділені №5, пр. В.Чорновола, 5, де отримували кредит.

‘’Боржником‘’ ТзОВ ’’ХіКО’’ зробила  ВДС у Львівській обл., зловживаючи службовим положенням та владою, разом з ПП ’’Нива В.Ш.’’

Це монополісти на ринку, які діяли спільно заради наживи, переступаючи все святе, позбавляючи життя порядних людей та перешкоджаючи господарській діяльності товариства.

По сьогоднішній день Управління державної виконавчої служби ГУ юстиції у Львівській обл. Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) всіма силами намагаються знайти вихід в скоєному злочині ще з 2013 року, зловживаючи службовим положенням та владою. 

27.03.2008 р. між ПАТ «Укрсоцбанк»  та ТзОВ «ХіКО»  було укладено іпотечний договір, посвідчений приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу Нор Н.М. та зареєстрований за номером №2094.

Згідно положень ТзОВ’’ХіКО’’ передало в іпотеку ПАТ ‘’Укрсоцбанк’’ нежитлові приміщення (магазин) першого поверху літ. 24 по 37, загальною площею 463,8 м. кв., що знаходяться в будинку «А-9» за адресою: м. Львів, вул. С. Петлюри, 2, реєстраційний номер 22739447.

З метою забезпечення виконання зобов'язань ТзОВ’’ХіКО’’ за договором кредиту від 26.03.2008 р. № 600/03.3-64. Сума кредиту 1963000,00 грн. з терміном на 10 років.

ТзОВ’’ХіКО’’ чесно виконувало взяті на себе зобов’язання, при можливості сплачувало тіло кредиту значно більшу суму, ніж було зазначено у вищевказаному договорі. Комусь із керівної гілки влади м.Львова приватне майно дуже припало до душі.

А чому б ні - з капітальним ремонтом та ще й відповідною площею. Через важку хворобу чоловіка, директора Хміля Михайла Павловича ТзОВ ‘’ХіКО’’ звернулося до відділення №5 ПАТ ‘’Укрсоцбанку’’ де отримували кредит, із заявою про допомогу в разі потреби через сімейні обставини.

Головний офіс без всяких вагань пішов на зустріч ТзОВ ‘’ХіКО’’, про що свідчить Додаткова угода про реструкторизацію відсотків, термін сплати залишку кредиту залишився той самий до 26.03.2018 року.  Дізнавшись про вищевказану сімейну проблему рейдери почали діяти.

До написання виконавчого напису ПАТ ‘’Укрсоцбанку’’ було сплачено  - 1550 000,00 грн. із взятої суми 1963 000.00 грн. До закриття кредиту залишилось сплатити лише 986367,00 грн. -  на протязі п’яти років.

Рейдери в особі Цабака В.Я. ПП ‘’Нива В.Ш.’’ директор Пронін В.В., Горніцький С.І., Бляхар Є.П., Цимбалов С.О. не дрімали і всіма силами розпочали віджимати приватну власність не маючи на це ні підстав, ні законних прав!

Користуючись сімейною проблемою, нач. юридичного відділу ПАТ’’Укрсоцбанк’’ пл. Міцкевича,8 в м. Львові Цимбалов Сергій Олександрович оперативно запрацював, будучи у змові з керівниками ВДС.

За його заявою, приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу Магировською О.В було видано виконавчий напис від 14.09.2012 р. №4329 про звернення стягнення на нерухоме майно: нежитлові приміщення, що належали ТзОВ ’’ХіКО’’ на праві приватної власності.

Не гаючи часу майно (магазин) оперативно передають до ВДС Залізничного району м. Львова, діяли швидко і впевнено, тому що такі операції проводились дуже часто і проходили успішно, через їхні залякування та погрози.

Адже на той час всім було відомо про заказне вбивство О.Назарка, який викрив це злочинне угрупування. Люди боялися і опускали руки залишившись без нічого. ПАТ’’Укрсоцбанк’’ не виконав умов договору!

Постановою старшого держвиконавця Залізничного відділу державної виконавчої служби Львівського управління юстиції Практики А.Г. від 15.01.2013р. відкрито виконавче провадження про примусове виконання виконавчого напису нотаріуса Львівського міського нотаріального округу Магировської О.В. №4329 від 14.01.2012р. (ВП №35987822).

Розібравшись в ситуації виконавець погодився з тим, що ПАТ ‘’Укрсоцбанк’’ не має претензій до ТзОВ ‘’ХіКО’’. В дальнійшому порядний виконавець Практика А.Г. був звільнений із займаної посади, так як відмовився приймати участь в злочинних діях керівника ВДС у Львівській обл. вул.Шашкевича,1 Багряка А.С. та Цабака В.Я.

Виконавче провадження зразу забране відділом примусового виконання рішень управління ДВС ГУ юстиції у Львівській області. Керівнику Багряк А.С. та Цабак В.Я. 07.05.2013 р. вих.№ 07 від 07.05.2013 р. було направлено лист (особисто В.Я. Цабаку) про те, що ТзОВ’’ХіКО’’ не має заборгованості перед ПАТ ‘’Укрсоцбак’’.

До закінчення сплати кредиту залишилось ще 5 років. Таких заяв було декілька, але Багряк А.С. та Цабак В.Я. рішуче йшли вперед, зловживаючи своїм службовим положенням та владою, хизуючись тим, що мої статки з їхніми незрівнянні  і я нічого не зможу зробити.

Після мого втручання в справу С.О. Цимбалов зрозумів що скоїв злочин, намагаючись віджати приватне майно спільно з керівником ВДС Багряком А.С. та Цабаком В.Я. Заявою від 19.07.2013р. №19.1-04/953 ПАТ «Укрсоцбанк» просив Цабака В.Я. повернути виконавчий документ (№4329) та зняти арешт, накладений на майно, що належить ТзОВ "ХІКО".

Також зняти з реалізації на прилюдних торгах, призначених на 25.07.2013 р., нерухоме майно: нежитлові приміщення першого поверху літ. 24 по 37, загальною площею 463,8 м. кв., що знаходяться в будинку «А-9» за адресою: м. Львів, вул. С. Петлюри, 2, реєстраційний номер 22739447, що належать ТзОВ’’ХіКО’’ на праві приватної власності. 

Заявою від 19.07.2013 р. № 19.1 -04/954 ПАТ «Укрсоцбанк» просив директора ПП ‘’Нива В.Ш.’’ Проніна В.В. зняти з реалізації магазин, приватну власність ТзОВ’’ХіКО’’ і повернути виконавчий документ (напис №4329) без виконання.   

До вказаної заяви долучено нотаріально посвідчену довіреність від 09.11.2012р. про повноваження представника, що підписав заяву. Отримавши відповідну заяву від ПАТ ‘’Укрсоцбанк’’  В.Я.Цабак скерував заяву на виконання виконавцю ВДС Денисяку Т.Г. під свій особистий контроль.

В одному із судових засідань Денисяк Т.Г. чітко зазначив, що виконував наказ Цабака В.Я. по справі ТзОВ ‘’ХіКО’.’ 24.07.2013р. у відповідь на заяву стягувача від 19.07.2013р. №19.1-04/953 начальник відділу примусового виконання рішень державної виконавчої служби повідомив стягувачу про те, що заява останнього про відкликання виконавчого документу подана неналежним чином.

Оскільки така заява підписана представником стягувача, проте, всупереч приписам п. 2.11. Інструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 02.04.2012 р. № 512/5, в підтвердження повноважень останнього подано незавірену у встановленому законом порядку довіреності на представництво інтересів такого.

Ця інформація не є правдивою. ВДС, особисто Цабак В.Я. отримав оригінал довіреності. Не дивлячись на те, що є повний пакет документів і ПАТ’’Укрсоцбанк’’ не має претензій до ТзОВ’’ХіКО’’, Цабак В.Я., зловживаючи службовим положенням та владою, таки передає на торги майно, не дивлячись на те, що є заяви банку про повернення виконавчого напису.

Будучи у змові А.Багряк, В.Цабак, С.Горніцький, С.Цимбалов, В.Пронін майно ТзОВ’’ХіКО’’ впевнено вирішили віджати по діючій схемі. 26.07.2013р. ПП «Нива-В.Ш.» в особі Львівської філії №14  Директор Пронін В.В. (Заказчик вбивства О.Назарка, який розкрив злочинні дії ПП‘’Нива В.Ш.’’та ВДС у Львівській обл.) було проведено незаконні  прилюдні торги з реалізації нежитлових приміщень, що належали ТзОВ’’ХіКО’’. 

Переможцем торгів визначено (шахрая) ФОП Горніцького С.І., (на його рахунку разом із спільниками, більше сотні підприємств забраних в такий спосіб у самих незахищених людей, по вивченій схемі) який запропонував найвищу ціну - 1 572 000,00 грн.  

Нічого дивного, адже майно на цей час оцінював  експерт Стецьків Юрій Зеновійович, особа  яка несла відповідальність за Ст.366 КК України, Службове підроблення! Експертизою встановлено, що магазин на той час мав би коштувати 7 096 140,00 грн. Ринкова ціна значно вища! 

По іпотечному договору ціна –  3 600 000,00 грн. без ремонту і в жахливому стані. Розпочались судові спори. На даний час знімаються кошти з моєї пенсії на користь ПАТ’’Укрсоцбанк’’. Виникає питання: за що з мене знімаються кошти: магазин, приватну власність віджато, кошти за сплачений кредит забрано.

І за що, коли до закінчення сплати мізерного кредиту залишилось ще п’ять років, банк не мав претензій як до клієта? Управління ВДС всіма силами намагаються загнати ТзОВ’’ ХіКО’’ в глухий кут своїми неправомірними діями, тому що правда їм не під силу. Адже кошти з торгів, за вивченою схемою, залишались в кишені ВДС та ПП ’’Нива В.Ш.’’.

А за їхніми даними ‘’боржник’’ ТзОВ ‘’ХіКО’’ повинно сплатити суму ідентичну за продане майно на торгах. Такий безлад не має права на існування в суспільстві. Держвиконавець Т.Г. Денисяк відповіддю від 24.07.2013 р. відмовляючи в задоволенні заяви ПАТ «Укрсоцбанк», вказав, що така, на думку посадових осіб відповідача подана довіреність оформлена неналежним представником.

Через те, що довіреність не відповідала вимогам чинного законодавства. (В судах і на допитах Денисяк Т.Г. подавав неправдиву інформацію) були відсутні підстави, визначені п. 1 ч. 1 ст. 47 Закону України «Про виконавче провадження», для повернення без виконання виконавчого документу стягувачу, оскільки заява останнього вчинена за підписом представника без долучення до неї належним чином завіреної копії довіреності на представництво інтересів стягувача.

Що суперечить п. 2.11. Інструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 02.04.2012 р. №512/5. Разом з тим, державним виконавцем було зазначено, що зі змісту копії довіреності представника стягувача не вбачається наявності в нього повноважень на подання до органів виконавчої служби такої заяви.

Де логіка? Тоді на яких підставах відкрите  виконавче провадження? Однак, додана до заяви про повернення виконавчого документу стягувачу довіренність на представника С.О. Цимбалова від 09.11.2012 була оформлена нотаріально, з мокрою печаткою, на фірмовому бланку.

Тому відповідь держвиконавця на предмет відсутності у представника стягувача повноважень на вчинення дій щодо подання такої заяви є незаконною. Відповідно до ч.1 ст. 47 Закону України “Про виконавче провадження ” виконавчий документ, на підставі якого відкрито виконавче провадження, за яким виконання не здійснювалося або здійснено частково, повертається у разі якщо є письмова заява стягувача.

Ч. 4 ст. 47 Закону України “ Про виконавче провадження ” передбачає, що у випадку наявності письмової заяви стягувача державний виконавець виносить постанову про повернення виконавчого документа з обов’язковим мотивуванням підстав її винесення, яка затверджується начальником відділу, якому він безпосередньо підпорядкований.

Копія постанови у триденний строк надсилається сторонам. Дії державного виконавця та його безпосереднього керівництва є протизаконними та такими, на мою думку, мають ознаки корупційних дій. У зв’язку з порушенням моїх Конституційних прав я була змушена звернутись за захистом в судові та правоохоронні органи.

Суди розглядають мої справи ще з 2013 року і до сьогоднішнього дня. Управління ВДС всіма силами і неправдами намагаються затягувати час, знову ж таки порушуючи Закони України. Держслужбовці сприяли вчиненю рейдерського захоплення нежитлових приміщень (магазину) та продали його через торги за значно заниженою ціною - 1 572 000,00 грн.

Звертаю вашу увагу на порівняння ринкових цін 1 квадратного метра на приміщення , які знаходяться на тій же самій вулиці м. Львова:

 

 • нежитлові приміщеннґ першого поверху літ. 24 по 37, що знаходяться в будинку «А-9» за адресою: м. Львів, вул. С. Петлюри, 2, реєстраційний номер 22739447    1 572 000,00 грн. (ціна продажу з аукціону)    463,8 кв. м.    3 389, 39 грн.
 • квартира за адресою: Петлюри С. вул., Львів, Франківський район (режим доступу: https://www.real-estate.lviv.ua/925927-kvartira-sale-Lviv-Frankivskiy-P…)
 • 1 044 000 грн.    59 кв.м.    17 964,91 грн.
 • квартира за адресою: Петлюри С. вул., Львів, Франківський район (режим доступу: https://www.real-estate.lviv.ua/1088799-kvartira-sale-Lviv-Frankivskiy-…)
 • 1 016 000 грн.    59 кв.м.    17 220,33
 • квартира за адресою: Петлюри С. вул., Львів, Франківський район (режим доступу: https://www.real-estate.lviv.ua/1036415-kvartira-sale-Lviv-Frankivskiy-…
 • 789 700 грн.    31 кв.м.    25 474, 1

 Як випливає із таблиці, нежитлові приміщення першого поверху літ. 24 по 37, загальною площею 463,8 м. кв., що знаходяться в будинку «А-9» за адресою: м. Львів, вул. С. Петлюри, 2 були продані без підставно за значно заниженою ціною і зрозуміло чому. Верховний Суд України визнав дії ВДС у Львівській області незаконними.

За рішенням місцевого Апеляційного суду колегією суддів, магазин було визнано речовим доказом і накдладено заборону на відчуження. Через злочинні дії ВДС у Львівській обл. та  ПП ‘’Нива-В.Ш.’’ 08.04.2015 р. пішов з життя мій чоловік, директор ТзОВ’’ХіКО’’ Хміль М.П. отримавши інфаркт через зневіру в керівних органах місцевої влади            

Чи надав би ПАТ’’Укрсоцбанк’’ листи про повернення виконавчого напису без виконання, маючи на це законні права, якщо б ТзОВ’’ХіКО’’ мало заборгованість перед ПАТ’’Укрсоцбанк’’? Однозначно ні. За що забрано приватну власність магазин, якщо ПАТ ‘’Укрсоцбанк’’ не мав претензій?

За що забрані сплачені кошти за кредит 1550000,00 грн.із взятого кредиту 1963000,00 грн. За що ТзОВ’’ХіКО’’ повинне сплатити ПАТ’’Укрсоцбанку’’ суму коштів, за яку продано магазин та ще й особою, яка не є стороною в справі?

На жаль на керівних посадах працюють ті, що зловживаючи службовим положенням та владою, незаконно збагачують свої статки та приносять мільйонні збитки бюджету України, але це питання часу. Заказчики вбивств розгулюють по вулицях створюючи нові злочини, не боячись покарання.

Маючи повну доказову базу рейдерського захоплення магазину, суди тягнуться більше восьми  років, адже рейдерам важко втратити готовий ласий кусок тому вони і надалі  продовжують зловживати службовим положенням не шкодуючи на це ні моральних, ні матеріальних зусиль. 

 • Створивши корупційний синдикат злочинне угрупування не додавало до бюджету України мільйони гривень -  хіба це не злочин?
 • Не виконання рішення суду – хіба це не злочин?
 • Втручання в господарську діяльність ТзОВ’’ХіКО’’ - хіба це не злочин?
 • Віджати приватне майно – хіба це не злочин? 
 • Забрати мільйони сплаченого кредиту – хіба це не злочин? 
 • Позбавити життя людини – хіба це не злочин?
 • Вимагати кошти у великих розмірах  невідомою особою, яка не є стороною в справі – хіба це не злочин?
 • Забрати сотні тисячі грн. вкладених в капітальний ремонт приватного майна - хіба це не злочин?
 • Забрати більше восьми років мого робочого стажу – хіба це не злочин?
 • Продати незаконно приватне майно в даній ситуації– хіба це не злочин?
 • Порушені мої Конституційні права – хіба це не злочин?
 • Під час судових спорів, зловживаючи службовим положенням, Управління ВДС видає Акт про знищення матеріалів справи ТзОВ’’ХіКО’’ – хіба це не злочин? 

 Дякуючи Керівнику ВДС (2017р.) Смачило І.В. – документи було знайдено і була надана правова оцінка юриста вищого рангу в даній справі – це рейдерство чистої води! Україна ніколи не стане успішною, через зловживання службовим положенням та владою тих, хто займає керівні посади та прикриває злочинні угрупування заради власного збагачення! 

Я не прощу цим злочинцям  ні рейдерства приватного майна (магазину, господарської діяльності всього життя), ні сплачених коштів за кредит, ні вкладених коштів в капітальний ремонт магазину, ні смерті чоловіка, ні втрачених більше восьми років свого робочого стажу, ні сліз своїх дітей, ні ситуації в якій знаходиться на даний час моя сім’я.

Таке безчинство зі сторони Управління ВДС у Львівській обл. повинно бути припинене – це головні рейдери приватного майна більше сотні сімей не тільки Львівщини. Гинуть невинні люди через злочинців, які не шкодують на це ні моральних, ні матеріальних зусиль, заради наживи! Легко наживатися на людському горі, але бумеранг ще ніхто не відміняв.

Представник ВДС так сміло оперує статтями КАС України та хочеться знати які Статті закону України дають їм право зловживати службовим положенням та владою? В якому законі написано, що вони мають право втручатись в господарську діяльність товариства та забирати приватне майно в рейдерський спосіб.

Забирати кошти за сплачений кредит, забитати кошти за капітальний ремонт, підмінювати документи в матеріалах резонансної справи, приховувати правдиву інформацію в судових засіданнях, доводити до смерті людей, намагатися вводити в оману колегії суддів і т.д.!?  

А де ж вони були п’ять місяців після винесення Рішення Львівського Окружного Адміністративного Суду яке набрало законної сили в справі № 813/3333/17 від 08.06.2021 р.? Для Управління ДВС ГУ юстиції у Львівській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) не є документом Постанова Верховного Суду від 04.03.2020 р. Справа № 813/3333/17 (Постанова яка оскарженню не підлягає.)

В одних і тих же судах справа розглядається по декілька разів. На мою думку – це неповага до суду, це ще раз свідчить про зловживання службовим положенням та зловживанням владою. Державним виконавцем не було взято до уваги заяви ПАТ“Укрсоцбанк’’ та відповідно не винесено постанови про повернення виконавчого документа стягувачу.

Такі дії держвиконавця порушили моє конституційне право, зокрема право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним (Ст. 41 Конституції України) Керівництвом місцевої гілки влади  проігноровано ст.68 Конституції України.

Яка передбачає, що кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України(ст.19 Конституції України).

Фактичні документи, які є доказовою базою рейдерства приватного майна.
 Додатки:

 1. Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно.
 2. Копія Договору кредиту №600/03.3-64 від 27.03.2008 року.
 3. Копія Іпотечного договору від 27.03.2008 року. 
 4. Копія Договору про внесення змін від 19.07.2013 року до договору кредиту №600/03.3-64 від 27.03.2008 року.   
 5. Заява про повернення виконавчого документа  без виконання. Вих.№19.1-04/953 від 19.07.2013 року, начальнику відділу ВДС  Цабаку В.Я. (Фотокопія)
 6. Заява про повернення виконавчого документа без виконання від 19.07.2013р  №19.1- 04/954, на торги  директору  ПП ‘’Нива В.Ш.’’ Проніну В.В. (Фотокопія)
 7. Довіреність, видана начальнику юридичного відділу ПАТ ’’Укрсоцбанк’’ Цимбалову С.О. (Фотокопія)
 8. Фотокопія з Київського нотаріального округу про те, що довіреність Цимбалова С.О. відповідає  всім вимогам чинного законодавства України. 
 9. Схема привласнення приватного майна ПП’’Нива В.Ш.’’ Проніним В.В. та Багряком А.С.- ВДА у Львівській обл. (керівник ВДС під час рейдерства)
 10. Сальдовка відомість по кредитному контракту ТзОВ’’ХіКО’’на 05.06.2014 року.
 11. Копія Довідки про сплату кредиту згідно договору кредиту №600/03.3-64 від 27.03.2008 року.
 12. Копія Висновку експерта за результатами проведення судової оціночно – будівельної експертизи № 604 від 20 липня2020 року.
 13. Фотокопія Висновку експерта про підпис  В.Я.Цабака на Заяві про повернення виконавчого напису від 09.03.2021р.
 14. Копія Довідки №655 від 07.11.2014 року видана  Львівським обласним державним клінічним лікувально – діагностичним кардіологічним центром щодо інформації  хв. Хміля Михайла Павловича. 
 15. Копія Свідоцтва про смерть директора ТзОВ ‘’ХіКО’’ Хміля М.П.
 16. Копія Клопотання експерта Рубцової  Г.В. про перешкоджання проведення експертизи магазину по вул. С.Петлюри,2 м. Львова  від  14.10.2014 року.
 17. Акт управління ВДС про знищення матеріалів справи ТзОВ’’ХіКО’’ від 27 січня 2017 року.
 18. Ухвала Вищого Господарського суду від 14.04.2014 року, справа
 19.  № 914/2964/13 Про відмову відділу примусового виконання рішень управління ВДС ГУЮ у Львівській обл.у допуску справи до Верховного Суду України.
 20. Постанова Верховного Суду від 04.03.2020р. Справа № 813/3333/17 про визнання протиправними дій Головного територіального управління юстиції у Львівській обл., Управління ДВС  Головного територіального Управління юстиції у Львівській обл.
 21. Рішення Львівського Окружного Адміністравтивного суду від 31березня 2020 року,справа № 813/3333/17- про визнання протиправними дії нач.Відділу примусового виконання рішень управління ВДС ГУЮ у Львівській обл.
 22. Постанова Восьмого Апеляційного Адміністративного суду від 09 червня 2020 року,Справа №813/3333/17 – апеляційну скаргу Західного міжрегіонального  УМЮ м.Львова залишити без задоволення, а Рішення Львівсьеого окружного адміністративного суду від 31 березня 2020 року у справі №813/3333/17 – без змін.
 23. Верховний Суд, Касаційний Адміністративний Суд від 09.07.2020 року, Справа № 813/3333/17 – касаційну скаргу відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Львів.обл. Західного міжрегіонального  управління МЮ на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 31березня2020 року та Постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 09 червня 2020 року у справі №813/3333/17 повернути відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Львів.обл. Західного міжрегіонального  управління міністерства юстиції м.Львів.
 24. Рішення Львівського Окружного Адміністративного Суду. Справа № 813/3333/17 від 08.06.2021 року.  Дії  Головного територіального управління юстиції у Львівській обл., Управління ДВС  Головного територіального Управління юстиції у Львівській обл., визнані протиправними. Рішення набрало законної сили!
 25. Постанова Верховного суду від 05.04.2017 року про рейдерське захоплення приватного  ПП ‘’Інклюз’’ їм вдалося відбити своє приватне майно, взявши в руки зброю. Ті ж самі рейдери відступили!  

 Після позитивних рішень судів, рейдери зрозуміли що виходу у них немає і за моєю спиною скоїли повторний злочин. 25.11.2021 року, мені стало відомо що невідома мені особа Кульчик Тетяна Яківна, яка проживає: смт.Брюховичі, вул.Львівська,32-Б кв.36, Львівської обл. самоправно використала мої фактичні юридичні документи ТзОВ’’ХіКО’’,яке належить мені на праві приватної власності та знаходиться за адресою: м.Львів, вул.С.Петлюри,2 у своїх особистих цілях,  зареєструвала ідентичне ТзОВ ’’ХіКО’’ по вул.Садова, 2А.

Юридична адреса згідно свідоцтва про державну реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю “ХІКО”  81113, Львівська область, Пустомитівський   район, с. Лапаївка, вул. Кармелюка 8/30, ЄДРПОУ 20824217. Жодних змін до реєстраційних відомостей я, директор і власник ТзОВ ‘’ХіКО’’(магазину)  Хміль Наталія Степанівна не вносила. 

Однак, станом на 24 листопада 2021 року з невідомих мені причин в реєстраційних даних  Товариства з обмеженою відповідальністю “ХІКО” зазначено, що юридична адреса м. Львів, вул. Садова, 2А, а директором є невідома мені особа Кульчик Т.Я. Моя приватна власність за рішенням суду знаходиться під забороною відчуження! 

Юридична адреса в реєстраційній картці вказана Львів, вул. Садова, 2А, яка згідно розташування знаходиться в Залізничному районі м. Львова. Згідно норм Податкового кодексу юр. особа стає на облік в податкових органах за місцем реєстрації юр. особи, тобто ТзОВ “ХІКО” має перебувати на обліку в ГУ ДПС у Львівській області (Залізничний район).  

В реєстраційній картці зазначено, що ТзОВ “ХІКО” взяте на облік як платник податків в ГУ ДПС у Львівській області Пустомитівська  ДПІ Пустомитівського району, Львівської обл.
Особливу увага звертаю на те, що ТзОВ “ХІКО” взяте на облік як платник податків, згідно реєстраційної картки станом на 24.112021 р.

02 грудня 2021 року. (За даними Кульчик Т.Я.) 24 листопада 2021 року на електронну адресу представника Товариства з обмеженою відповідальністю “ХІКО” Кінь А.В., який діє на підставі довіреності, що видана директором Хміль Н.С.  надійшов лист про припинення повноважень представника за підписом невідомої особи Кульчик Т.Я., а також наказ, який не відповідає вимогам Інструкції з ведення діловодства.

Зокрема на Наказі відсутні штамп підприємства та печатка, про розірвання договору про надання правової допомоги, хоча такий не укладався. Діями державного реєстратора та невідомою особою Кульчик Т.Я. порушено моє конституційне право, зокрема право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності.

Право приватної власності є непорушним (Ст. 41 Конституції України) Керівництвом місцевої гілки влади проігноровано ст.68 Конституції України, яка передбачає, що кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України(ст.19 Конституції України).

Магазин – моя приватна власність, знанаходиться під арештом за рішенням суду! Яким чином мою приватну власність переєстровано на іншу особу? Шановні журналісти! Я прошу Вас особисто втрутитись в цю справу та провести журналістське розслідування так як я сотні раз зверталася в керуючі  органи, але крім відписок жодної реакції.

В канцелярії МВС України я залишила повний пакет документів про всі дії злочинного угрупування, але крім відписок нічого немає. Як далі жити? Я вірю в Ваше слово та Ваші дії. Приємно чути прекрасні слова від п. Президента, що народ України прекрасний, сильний, сміливий, розумний, талановитий і непереможний. Та хочеться запитати у нього, чому український народ незахищений від рейдерів, шахраїв, корупціонерів і т. д.

Чому не виконуються накази в Слідчому Управлінні НП по вул. Григоренка,3, м. Львів, адже вісім років розслідуються резонансні кримінальні провадження №12013150270000975 від10.08.2013 року ч.1 Ст. 190; ч.1 Ст.364; ч.1 Ст.367 КК України та №12019140050002485 від 06.06.2019 року ч.2 Ст.364 КК України рейдерського захоплення приватного майна ТзОВ''ХіКО'' вул. С.Петлюри, 2 в м. Львові.

Є повна доказова база хто рейдери, хто заволодів приватним майном в мільйонних розмірах, а всій гілці влади України на це начхати. Начхати на смерть людини, начхати на справедливість, порядність і совість. Де гідність влади, яку ми привели до влади і надіялись на зміни? Чи можна жити в країні де повне безвладдя, де людина немає захисту?!

Де повне самоправство бандитської зграї! Як жити далі, коли людина працює чесно все життя, а при владі рейдери прийшли і забрали все, нелегко зароблене майно за все життя! Скільки ще часу рейдер Цабак В.Я., Горніцький С.І., Пронін В.В. ПП''Нива В.Ш.''та місцева гілка влади будуть жити по своїх бандитських законах? Можливо пора слідчим органам України зупинити бандитське кодло, яке заради наживи переступають все святе не боячись покарань. 

Наказ президента України до МВС Украині в м. Львові. Президент України Володимир Зеленський дав поліції Львівської області два тижні на досягнення результатів у боротьбі зі злочинністю. Про це йшлося під час наради президента з керівниками правоохоронних органів Львівської області, коли він здійснював робочу поїздку в регіон, повідомляє прес-служба глави держави.

"Я підтримую двотижневий термін - показати результат і дійсно показати суспільству у Львівській області, що правоохоронна система може бути в країні такою, щоб народ пишався", - сказав президент. Він наголосив, що не бажає часто міняти керівників правоохоронних органів, але при необхідності доведеться робити це для боротьби з корупцією і досягнення результатів.

Пройшло багато часу, ніхто так і не почув, до сьогоднішнього дня, Наказу Президента тому що там сидять ті, хто ''кришує'' злочинне угрупування м.Львова! Україна ніколи не стане правовою країною, не стане в перші ряди на світовому ринку через тих, хто сидить на посадах роками і працюють тільки на себе і на свої особисті збагачення!

На жаль - це правда. Буду вдячна за розуміння і тісну співпрацю. Моя справа резонансна, розслідується на протязі восьми років, при готовій доказовій базі, яку я сама досліджувала і надала слідчим органам в м. Львові. Я дуже надіюсь на вашу допомогу." - публікує слова Наталії Хміль "Електронна книга скарг України".     

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки
Стрічка