Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

На Одещині чиновники-корупціонери нехтують правилами пожежної безпеки у закладах освіти

05.01.2021 20:42
36
 

"ПП "ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА №5" розроблено робочу документацію № закупівлі UA-2020-11-04-001373-a (Виготовлення проектно-кошторисної документації "Технічне переоснащення: монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в закладах освіти міста Білгород-Дністровського) надано відповідно пункту 3.5 договору та чинного законодавства України в визначений термін.

Електронну версію надано 25.12. 2020р. "офіційно святковий день" (інформація додається). Роздруковані робочі проекти, акти виконаних робіт, експертні оцінки робочих проектів та експертні оцінки кошторисної частини робочих проектів  надано на наступний робочий день 28.12.2020 року в 09:00.

Але замовник робіт Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради, в особі начальника управління Муржа-Ромащук Людмила Іванівна відмовилась від прийняття робіт з поясненням, що їй не підходять надані експертні оцінки, тому що в неї є зразок іншого формату та інших екпертів. Від прохання ознайомитись з національними стандартами України (ДСТУ 8907:2019) Людмила Іванівна відмовилась навіть взяти їх в руки.

На прохання проведення діалогу зі зверненням до компетентних органів за роз'ясненням хоча б в телефонному режимі, Людмила Іванівна також відмовилась (мені це не треба).  Для зняття безпідставної напруги та вирішення питання з безкомпромісним та не компетентним чиновником негайно звернулись до юридичного відділу та міського голови м. Білгород-Дністровський, які з розумінням вислухали та запропонували негайно розібратись в цьому питанні в присутності начальника управління Людмили Іванівни, але Людмила Іванівна відмовилась.

Цього ж дня документи відправили з доставкою в Управління освіти за рахунок виконавця робіт Новою поштою. Але Людмила Іванівна повідомила що повернула їх назад виконавцю. Але слід зазначити, що аналогічні закупівлі, які замовляла Людмила Іванівна в грудні 2019 року коштували бюджету міської ради в десятки разів більше, але умови договору тоді були меншими на дві сторінки? Вважаємо за потрібне, що до першочергово потрібне журналістське розслідування всіх обставин, дій або бездіяльності, можливо злочинів та висвітлення інформації в ЗМІ.

Дуже сумно, що в теперішній час таке можливо. Нещодавно президент та голова уряду підкреслили, що неприпустимою є ситуація, коли зловживання, безгосподарність і халатність призводять до втрат життів, особливо дітей. В 2020 году Людмила баллотировалась в Белгород-Днестровский городской совет от партии «Оппозиционный блок — За жизнь» по 3-му избирательному округу (№5 в списке) и под 8-м номером в общем партийном списке.

По результатам выборов ни по округу, ни по общегородскому списку Муржа-Ромащук не проходила в горсовет. Но так как Виталий Граждан, победивший на выборах мэра, сложил депутатский мандат, то его место в городском совете досталось следующему кандидату от ОПЗЖ — Людмиле Муржа-Ромащук. З повагою директор Гашков Олександр." - публікує слова Олександра Гашкова "Електронна книга скарг України".  

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка