Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу

09.01.2020 19:13
1616816
 

Проаналізовано 2500 скарг, що надходили за період з 2015-2017. Вся Україна*

Три кити: 40% скарг припадає на корупцію, в різних сферах: суди, правоохоронні служби, і навчальні заклади.

25% на невиконання своїх обов’язків чиновниками (СБУ, Прокуратура, поліція). Наприклад, не бажання розслідувати злочин, або ж підтасовка кримінальних справ, та некомпетентність.

20% поганий сервіс у ТРЦ, ремонтних майстернях, закладах харчування. Хамовиті продавці, які недотримуються норм Закону «Про права споживача». Особливо хочеться відмітити Укрпошту та новуПошту.

10% – Це різні скарги: діряві дороги, погані перевізники, нарікання на відсутність шкіл у маленьких селищах.

5% на відсутність належної уваги до воїнів АТО. (в основному через те, що не надають обіцяну землю).

Але слід підкреслити, що це не соціологічне дослідження і нічого спільного з ним немає. Суто на основі скарг з «Електронної книги скарг України».

Проаналізовано 4000 скарг за період з 2012 по 2017* Київ посів перше місце по кількість надісланих скарг за 5 років Лідер скарг – «Київенерго» і «Київодоканал» На операторів зв’язку (Київстар, МТС, Лайф, Укртелеком, Воля)Проблеми ЖКГ в цілому. Поламані ліфти, відсутність освітлення в під’їздах. ЖЕК провів заміну старих ламп на енергоефектівні, які реагували на рух і починали світити, а сенсори через місяць повикручували злодюжки. Тривалий час ЖЕКи не реагували, за нашими даними – процес пішов, повернули старі лампи, які світять постійно І які злодюжкам не цікаво цупити.

Також зараз десятки скарг надходять на одну з туристичних компаній (ТPG) Львів Чітко видно, що в місті Лева вимагають сервісу.

Окрім гучної істоірії зі сміттям у Львові також проблема із ввічливістю в закладах харчування.

Принаймні за даними «Електронної книги скарг України» подібних скарг до нас надійшло не менше ста за весь час існування.

Це рекорд, щоб на одну тему надходило так багато скарг. Тернопіль На початку прославився скаргами на одну з пірамід, яку там влаштували Swiss Halley . Називалася. Чим там займалися не вдаватимемося у деталі, але піраміда. Ми почали звичайно публікувати скарги та критичні статті – їм така публічність не подобалося, нам навіть погрожували місцеві керівники.

Але все ж таки, «Електронна книга скарг України» перемогла цю проблему і тепер в Тернополі на першому місці проблеми: 1 дороги і суди. Хоча, щодо судів та і доріг, думаємо тут подібна проблема по всій країні.

Але, чомусь, саме Тернопіль активно про це заявляє у своїх скаргах. Рівненська область за даними «Електронної книги скарг України» одна з найкриміногенних На початку року скаржилися на вільний продаж наркотиків, особливо Здолбунів. На корупцію безпосередньо в правоохоронних органах. Дніпро Після рівного слід звернути увагу на Дніпро. Там теж багато нарікань на корупцію серед полісменів та лікарів. І рейдерство. В цілому, скарг 70 на комунальні органи – люди там просять їх працювати. Не діють взагалі. Івано-Франківськ У Франківську скаржаться на чиновників, які на думку скаржників, купили собі дорогі автівки не відомо з якої зарплати.

А також на будівельні афери, і на останньому місці – ось цією зимою багато скарг надходило на перевізників, в маршрутках яких було дуже холодно.

Харків все літо нам надходили скарги від харківчан на гучні фестивалі, які проводили чи то у парку, чи то на якійсь відкритій місцевості.

Через це люди, що живуть поруч, не могли спокійно спати. І варто відмітити, що за даними «Електронної книги скарг України» саме з Харкова надходить більше всього скарг на чиновників, які займаються якимись хитрими схемами. Десь для себе виділяють землю, десь не чесно влаштовують бізнес, десь прокурори вимагають хабар.

Біла Церква Особливо відрізнилася. Там складається враження, що чиновники на чолі з мером не хочуть звертати уваги на скарги жителів. Банально навіть світло на вулиція не має, люди йдуть зрання на роботу, ведуть дітей до школи в темряві. Багато скарг до «Електронної книги скарг України» надходять і на відкриті люки, які раз по раз зустрічаються в місті, і що важливо, навіть ми писали звернення до мера, щоб прибрали небезпечні дірки – і що як ви думаєте? Нічого… Листи ігнорують. Із хорошого –через тиждень після нашої публікації щодо відсутності облаштованих зупинок – вони зявилися.

Хто зна, хто в цьому винен. Але справа добра – в будь-якому разі.

Закарпаття, чомусь, не дуже часто скаржиться Ми маємо десь 20 скарг на те, які адресовані прокурорам, що хамлять українцям. І декілька скарг на незаконну вирубку лісу.

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки
Стрічка