Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

На Вінниччині селяни, які потерпають від незаконного будівництва двох ЖК, просять допомоги

20.03.2021 19:17
75
 

Мешканці населеного пункту Агрономічне, у своєму колективному зверненні, вимагають зупинити протиправне будівництво житлових комплексів на території, яка належить їм за законом. Вінничани, які опинились у безвихідному становищі, просять допомогти їм у вирішенні конфлікту із забудовниками.

Скарга:

"Вельмишановні журналісти, я, Ірина Скороход разом із жителями села Агрономічне Вінницької області Вінницького району звертаємось до Вас по допомогу. Ми зіткнулися з кричущою несправедливістю, попранням законів України, прав людини та відсутністю відповідальності.

У нашому садибному кварталі по вулиці Гагаріна 1 і 9 Торгово-будівельна компанія України, всупереч нормам ДАБІ та ДБН, розгорнула активне зведення багатоповерхівок ЖК Мічуріна та ЖК Приозерний.

Згідно цих норм будівництво багатоповерхових, багатоквартирних і багатосекційних будинків на території садибного кварталу категорично забороняється. Більше того, забудовник через своїх робітників тероризують мешканців нашої вулиці постійними погрозами, що забудовник вже викупив всю територію і люди вже не є власниками своїх садиб.

Незважаючи на те, що всі земельні ділянки оформлені у приватну власність. Навіть на сайті lun.ua наші садиби були включені в територію забудов. Безперебійно поряд з людськими оселями працює великогабаритна будівельна техніка, яка вже спричинила їх осідання і тріщини.

Неодноразово лунали заяви, що власники суміжних до забудови земельних ділянок, повинні припинити будь-яку господарську діяльність, оскільки це заважатиме його потенційним покупцям квартир. Через такий психологічний тиск люди з інсультом та нервовим зривом опинялись на лікарняних ліжках.

Таким чином, нагло порушується 91 ст Земельного Кодексу України яка наголошує що кожен забудовник зобов'язаний поважати права власників суміжних ділянок. Всі пред'явлені забудовником документи розходяться із реальною забудовою. Ті папірці були йому потрібні тільки для отримання дозволу на будівельні роботи.

Таким чином, у нашому випадку з боку забудовника ведеться протиправна діяльність і нікому до цього немає жодного діла. В різні інстанції ми направляли ряд заяв. Реакції нуль. Сільська рада взагалі відгородилася від наших проблем і не приймає жодних мір.

Тобто право голосу старожилів села, тих людей, які безпосередньо були задіяні в його становлення, не один десяток років пропрацювали в освітянській, сільськогосподарській, науковій та інших сферах не має жодного значення.

Враховуючи вищезазначені обставини, просимо представників ЗМІ звернути увагу на ситуацію, що склалася, сприяти та надати підтримку у вирішенні цього питання. 
З повагою жителі села Агрономічне." - публікує слова Ірини Скороход "Електронна книга скарг України".

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка