Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ заморила дитину до смерті?

11.06.2018 11:36
4343
 
До "Електронної книги скарг України" написала мати дитини, що померла в руках санітарів відомої столичної лікарні. Вона переконана, що все через невірні діагнози від лікарів. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Моя скарга щодо роботи працівників відділу реанімації та інтенсивної терапії лікарні ОХМАТДИТ. 11 квітня 2018 року я привезла свою доньку, якій на той момент був один рік з жалобною на рвоту. З народження, нас поклали спочатку у відділ ургентної хірургії, два дні у дитини брали аналізи та проводили процедури, щоб дослідити причину її рвоти (зонд, дивилися під рентгеном), але дитині ставало все гірше, я ходила зі сльозами на очах просила допомоги, тому що бачила, що дитині стає гірше. Але мені відповідали, що все роблять, аби покращити її стан. 15 квітня 2018 року о 5 годині ранку я почула, що моя дитина важко дихає, вімкнувши світло побачила, що вона лежить з відкритими очима, дивлячись в одне місце, важко дихає і судорожить, взявши її на руки, понесла у відділення реанімації. Дитину ввели в медокоментозний сон, підключили до ИВЛ, набравши всі аналізи через 4 дні нам поставили діагноз Lchad, метаболічне захворювання, при якому її організм не розщепляє жири. Відразу нам сказали, що це дуже рідке захворювання і дуже важко зараз її вивести з цього стану, потрібно спеціальне харчування, яке ми замовили відразу з Німеччини.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ВЛАШТУВАЛИ НЕЗАКОННУ ОПТИМІЗАЦІЮ ШКОЛИ. БАТЬКИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО МІНІСТРА, БО ДІТЯМ БУДЕ НІДЕ ВЧИТИСЯ"Як ми отримали це харчування, її не годували через шлунок, оскільки не усвоювалась ні вода, ні харчування, сиділи та чекали поки він заробить. Головна скарга в тому, яке відношення було до дитини, медсестри позволяли собі три рази в день всі разом йти харчуватися, залишаючи дітей на годин - півтори на санітарок. За наказом МОЗ дітей в реанімації батьки можуть відвідувати 24 години на дому, але батьків пускали лише з 11 до 8 години, завжди дитина зранку була в брудному памперсі, зривали пластирі так, що все обличчя було в рамках, ніхто її не крутив, лише через тиждень поклали на бік. Я побачила дуже страшні пролежні, потім вже кожен день я сама це робила, але страшно уявити, що було вночі, коли нас не пускали до дітей! Чергові лікарі реанімації на питання, який стан у дитини, відповідали - все погано, і не потрібно нас питати. 24.05 я побачила, що моя дитина за день дуже мало пісяє, та дуже набрякла. Я покликала лікаря та попросила зробити узі нирок, на що мені відмовили, я сказала, що не піду поки не зроблять моїй дитині узі. Проте не дочекавшись близько 22:40, мене вигнала медична сестра, вже зранку об 11 годині, мене не пустили до дитини, сказали їй роблять узі, потім вийшла завідуюча, та сказала мені, що моя дитина померла. Я розумію, що свою дитину я не поверну вже, але я дуже хочу, щоб персонал цього відділення навчився як повинно працювати з дітьми, та поніс відповідальність за свої дії!", - написала вона. [sociallocker id=10854]Тел.: 0956575797 - Оксана Email: oksana7031@gmail.com [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка