Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Найкорумпованіші реґіони України

02.05.2013 14:48
2336
 

Де найбільше чешуться руки взяти хабар і рекордні хабарі України. Згідно звіту Генеральної прокуратури, копію яку має видання Forbes.ua, з 1 січня 2012 року і до дня вступу в силу нового КПК проти корупціонерів відкрили 1243 кримінальних впроваджень, з них до суду потрапило 1131. З 20 листопада по 31 грудня 2012 року – 149, а до суду дійшли  тільки 61.

Згідно документа, на «горячому» правоохоронці зловили торік тільки невеликих посадовців: регіональних чиновників,  голів сільських рад і районних адміністрацій.

«Україна платить велику ціну за корупцію. Це важкий вантаж на економіку – щорічно 20 мільярдів гривень»,  - заявив в кінці лютого на засіданні правління Віктор Янукович. Українські корупціонери не дають покою не тільки президенту.

Модернізувати антикорупційне законодавство від України вимагає і Європейський союз. Це одна з умов підписання згоди про асоціації.  Силовики тим часом підбивають підсумки боротьби з корупціонерами за рік, що минув.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЯК ЖИТИ В УКРАЇНІ?"

map-money

10 найбільших хабарів, які вимагали місцеві чиновники в 2012 році

1.    Київ.  $11 млн. чотири місця поспіль вимагав директор Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України та його підопічні у бізнесмена.  За цю суму чиновники обіцяли підписати договір оренди державної власності  в столиці (комплекс площею 2290 квадратних метрів). План майже спрацював: хабарники встигли отримати аванс в $ 250 тисяч і 800 000 гривень, але після цього були затримані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "КРЕДИТНІ ХИТРОЩІ"

2.    Херсонська область.  $864 000 вимагали одразу два обласних чиновника – голова районної адміністрації і співробітник СБУ. Один з них повинен був вирішити питання з видачею дозволу на відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства. Другий – допомогти з прийняттям рішення про видачу  землі в розмірі 24 га. 3.    Донецька область. $181 тисячу отримав керівник Головного управління агропромислового комплексу місцевої облдержадміністрації. 4.    Тернопільська область. $104 000  хотів отримати голова рай адміністрації  за свій підпис під розпорядженням про виділення землі. Але не довго музика грала. До аресту йому встигли передати тільки половину хабара. 5.    Харківська область. $100 000 хотів отримати голова сільської ради за допомогу в виділенні двох земельних ділянок. Афера провалилася: чиновник встиг отримати тільки п’яту частину грошей, перш ніж його затримали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "5 ПРАВИЛ РОБОТИ ЗА КОМП'ЮТЕРОМ"

6.    Крим. $ 70 000 отримав керівник держпідприємства «Чорноморсько-Азовське виробничо-експлуатаційне управління водних шляхів». За цю суму керівник фірми незаконно здав в оренду судна рідного підприємства. 7.    Запорізька область.  $70 000 вимагав голова сільради в Мелітопольському районі області за  вирішення питання з виділенням землі для ведення приватного господарства. 8.    Львівська область. $56 100  - стільки хотів отримати секретар земельної комісії однієї з сільрад області за видачу дозволу про виділення землі розміром в 0,51 га. Після земля повинна була перейти в приватну власність орендатора. Але план провалився: чиновник встиг отримати тільки $40 000 і потрапив за грати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "РОБОТА, ЯКА ВАРТА ВАС"

9.    Дніпропетровська область.  На хабарі попалися одразу два чиновники  в Новомосковському районі області. Сільський голова отримав $5000 за підписання договору  з очистки водоймища. Його колега, керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій, зміг більше. За підписання такого ж договору він просив $50 000. 10.    Київська область. $ 50 000 отримав суддя одного з районних судів Київської області і помічник адвоката за винесення «потрібного» рішення по справі.

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка