Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Не раджу звертатись в цю лабораторію, якщо цінуєте свій час та гроші"

04.09.2019 10:28
2725
 
Медична лабораторія "Diлa" функціонує вже досить багато років та намагається кожному клієнту надати гідний сервіс. Проте відгуки людей бувають неоднозначними. Один із таких залишив пацієнт, який поскаржився на неякісне обслуговування лабораторії та поставив їй найнижчу оцінку.

Скарга:

"Не розумію, з якою метою працює ця лабораторія!Прийшов за день до здачі аналізів в лабораторію розпитав, що та як здається, працівники все пояснили. Наступного ранку перед роботою зайшов здати цей аналіз і "прозрів". Отже, що мені не сподобалось: 1. Рівень обслуговування на рівні державної поліклініки, а ціни на рівні хороших приватних лабораторій (персонал нормальний, проте напевно власники іншої моделі обслуговування не осилили). 2. Приміщення самої лабораторії досить мале. 3. З персоналу всього 2 особи: адміністратор та лаборант/касир, що оформляє послугу здачі аналізів. Є місце для другого лаборанта/касира, який би прискорив обслуговування клієнтів, але воно пусте! 4. Прийшовши здавати Аналізи (здача яких не включала необхідності їх забору медсестрою), я поспілкувавшись з Адміністратором був повідомлений про необхідність присісти і зачекати поки до мене підійде медсестра. В ході сидіння і чекання я зрозумів, що до мене ніхто підходити не збирається і люди, що чекають на здачу аналізів сидять в «живій черзі». 5. Жива черга коли хто швидше підскочить та займе потрібне крісло - це вже атавізм навіть у державній поліклініці, де вже є електронна черга. 6. Звернувшись повторно до адміністратора я пояснив, що поспішаю на роботу і мені потрібно лише передати їм аналізи та оплатити послугу, проте мені знов порадили зачекати в порядку «живої черги». 7. Отож на здачу одного аналізу в цій лабораторії я витратив близько пів години, а може й більше, перед цим здавши в медінституті чотири аналізи в різних кабінетах за 10-15 хв. При чому цей один аналіз був досить дорогий. Дуже тішить слоган: «Доступна якість перевірена часом та 20 років на ринку». Як за 20 років не можна впровадити нормальний сервіс, або хоча б перейняти його від інший нормальних приватних лабораторій, це риторичне питання ? Висновки робіть самі. Проте я не бачу сенсу витрачати свій час та гроші, якщо власники не можуть, а скоріше не хочуть забезпечувати нормальний сервіс своїм клієнтам!!!" - публікує слова нашого гостя "Електронна книга скарг України". 
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка