Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Не відремонтували і поставили пляму: чоловік поскаржився на магазин техніки

04.07.2019 15:23
2490
 
Чоловік купив у магазині новенький iPHONE, однак через 18 днів побачив, що під лінзою камери дуже багато пилу. Він звернувся з цією проблемою до продавців. Однак ті обмінювати телефон на інший чи віддавати гроші не захотіли. Гаджет, про який йдеться, вони пізніше нібито відремонтували. Проте наш читач наголошує: камеру очистили неякісно, крім того – на ній з`явилася біла пляма.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

«Хотел сделать себе подарок на день рождения 05.05.2019 и приобрести новенький iPHONE X. После тщательного поиска по магазинам, мой выбор остановился на магазине touch.com.ua Покупал телефон за наличные средства и был сказочно доволен новой покупкой. Телефоном пользовался 18 дней и по итогу обнаружил, что под линзой камеры очень много пыли, а это брак! Пришел в магазин, и пообщавшись с консультантом, он рекомендовал отправить на диагностику устройство. Я послушался консультанта и сдал телефон по гарантии 23.05.2019 в магазин (АКТ приема по гарантии №BN5693), но с просьбой по программе лояльности, чтобы обменяли мне телефон на исправный или вернули деньги. Консультант сообщил мне, что сначала в сервисном центре должны подтвердить проблему и потом вернут средства или обменяют на новый. По истечению недели 31.05.2019 сообщают, что можете забрать свой телефон, его "якобы" починили. Придя в магазин, я был возмущен тем, что мой телефон вскрывали и в добавок, плохо очистили камеру, а именно, на основной камере видно белое пятно в углу! По итогу которого остались следы некачественного ремонта. Консультант сказал: "Все хорошо, это пятно ни на что не влияет" (хотя у него такой же телефон и пятна на камере такого, явно нет) ну и в добавок еще не показал мне акт проделанных работ в сервисе и не предоставил мне заключение, а просто решил выдать мне телефон. На мою просьбу обменять телефон, так как проблему мою не решили консультант отказался пойти мне на встречу и выдать новый, технически ИСПРАВЛЕННЫЙ телефон, либо же денежные средства, по причине следов эксплуатации. Напомню, что телефону 18 дней + был в чехле и наклеено защитное стекло) По итогу, магазину написал заявление о возврате денежных средств на имя директора магазина в г. Днепр! Номер чека: 27714 Прошу заметить, что у магазина есть так называемая программа лояльности (30 дней на возврат товара и 90 дней на замену техники apple БЕЗ РЕМОНТА) возникает сразу вопрос, зачем мой телефон вскрывали, и не вернули средства? В итоге получается, что магазин не заинтересован в своих клиентах и я как потребитель остаюсь ни с чем. Прошу о помощи, не знаю к кому ещё обратиться», - написав наш читач до «Електронної книги скарг України».[sociallocker id=10854]excessick@gmail.com[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка