Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Нема різниці як?": чому перейменування назв вулиць в Україні мають важливе значення

03.01.2020 13:19
3358
 
Велика, якщо не більша, кількість вулиць та інших об’єктів просторової структури українських міст називається на честь певних осіб чи подій. Не завжди люди розуміють, чому саме їх вулиця носить таку назву, а її перейменування вважають "дрібницею без суті". Наступний лист саме про це.

Ось його зміст:

"Про вулиці і назви. Ми з Катерина Грещишин цього року поїхали в Ужгород трохи раніше бо хотіли вирішити ряд питань щодо нашого малого. У тому числі і його реєстрації. Провулок на якому ми мешкаємо мав назву Грибоєдова (чомусь дуже люблять це прізвище в Ужгороді, є й вулиця така). Але рік тому (ми про це не знали) його перейменували на провулок імені Миколи Леонтовича - і у документах мого Марка першою адресою буде саме провулок з такою назвою. Колись Марко спитає мене - тату, а чому наш провулок називається імені Леонтовича? і я розповім малому про цю людину і його долю, ввімкну йому “Щедрика”, потім ми разом будемо чути цю мелодію всюди і згадувати дім, радіти що твір українця є гімном свят для мільярдів людей по всій планеті. Якби він повинен був питати мене чому провулок носить ім’я Грибоєдова я не мав би що розповісти. Точніше мав би, але не хотів би. І історія була б така собі. Люди всі свої життя творять власні історії і розповідають історії одне одному. Є різниця про що ці історії. Є різниця які вони. Є різниця як і кому ми їх розповідаємо. Різниця є. Нещасні люди, яким в голову вбили історію про те, що “нема різниці як”. Це як бути пограбованим і навіть не розуміти цього, бо ти не знав про існування чогось, що у тебе вкрали. Це чому злодіям корисно, щоб багато людей не знали, де лежить їхня сила, їхній скарб. Тоді їх можна грабувати вічно. Знову і знову." - публікує слова Снаніслава Грещишина "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка