Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Невинний син сидить вже рік у в'язниці

20.09.2015 09:41
2050
 

До «Електронної книги скарг України» вдруге написала наша читачка, вона переконує, що корумпований суд дав її сину довгий термін ув'язнення за вбивство, якого він не скоював.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: [sociallocker id="10854"]Ензовіт Уляна Михайлівна 48260, м. Копичинці, вул. Гусятинська, 12, Гусятинського р-ну, Тернопільської обл., ulyanaenzovit@mail.ru096-268-91-78[/sociallocker]

"Я, Ензовіт Уляна Михайлівна, хочу, щоб мені хтось поміг у нашій проблемі, про яку я вже писала Вам. Мого сина засудили за вбивство, якого він не скоїв, а вбивця ходить на свободі. Вбивство сталося 27 жовтня 2014 р. ввечері. Міліція допитала свідка і відпустила, але він був у розшуку. Звуть його Якімець Роман Іванович.ЯкімецьУ якому ще процесі сторона обвиновачення не зацікавлена в явці основного свідка, в цьому випадку - Якімця Р.І., та відмовляється від його виклику в суд? Ось відео, як мі син спить біля трупа, якому було нанесено 81 ножовий удар. На моєму синові натомість не було жодної краплі крові. Вирок був винесений 6 липня у Підволочинську без прокурора. Дали 10 років. У кінці вийшла суддя Кузьменко і сказала: Я мусила винести такий вирок, бо та сторона писала на апеляцію. Але присутні люди сказали: Най би писали! Потім нам повідомили, що суд був куплений, адже вона спершу хотіла його виправдати.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Суддя та адвокат ведуть корупційний бізнес»Сина била міліція: вивозили в ліс, вдягали на голову чорний пакет і били, казали, щоб він узяв всю провину на себе. А мене як матір начальник Демчан і Пастернка закрили в кабінеті, забрали телефон і хотіли від мене, щоб я підписала угоду. Я відмовилась. Тоді ввечері мого сина начальник Демчан побив і прикладав до голови пістолет. Як прийшов до сина адвокат, то прокурор Миколаїв запевнив сина і адвоката, що він особисто того ж дня піде в райвідділ та вимагатиме записи з камер відеоспостереження. Однак не зробив цього, і в результаті відеозаписи дивним чином стерлися. Допоможіть нам, будь ласка, бо мій син сидить 1 рік у в'язниці і вже осліп!"
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки
Стрічка