Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Нова мережа магазинів «Квіточка» вже встигла набрати негативні відгуки

07.09.2019 12:10
7313
 
Нова мережа магазинів "Квіточка" вже встигла розчарувати неналежним сервісом та безвідповідальними працівниками. Про це свідчить негативний відгук однієї із клієнток магазину. Вона вирішила поділитись своїми враженнями від покупок у новому магазині.

Ось що вона пише:

"Даний магазин нещодавно відкрився в нашому селі за адресою с. Кліщинці Черкаська обл, Чорнобаївського р-н вул. Орла 7. Справа в тому, що працівники не повністю розуміють свою роботу. Коли хотіла взяти продукцію вагову вже пофасовану то дана продукція мала не саме приємний вигляд після упакування працівником. Вся продукція яка запакована в харчовій плівці має вже не товарний вигляд. Візьмемо наприклад сир, це жах, він запакований у плівку тільки один раз, а кінець плівки приплюснутий збоку декілька разів, з того кінця можна було би ще раз перемотати сир. Від одного замотування паплівка рветься. Неодноразово на сирі були голі місця і в тих місцях сир засох. Так само акцентую увагу на нарізку сиру зовсім не акуратно. Так само з іншим товаром положила до кошику та спеціально по верх іншого товару, поки носила плівка з краю порвалася, розчаровано прийшлося товар віднести. Ціники не встановлені на 30% товару + урахування невідповідностей ціни на цінику та в касовому чеку. Спіткнулися з даною проблемою вже після закриття чеку. Ціна не відповідала, і начебто це в порядку речей, хоч мені не дуже було приємно, розраховувала на одну ціну, а заплатила зовсім іншу. Підходячи до товару який я дійсно хотіла придбати на нього невстановлений ціник, і що мені тепер з кожним товаром бігати до касира та перевіряти ціну, даже змушуючи чергу нервувати. І це звичайно на перший погляд начебто в порядку речей."- публікує слова нашого гостя "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка