Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Одесит, який став жертвою злочину та постраждав від свавілля з боку поліції, просить допомоги

21.06.2021 14:52
31
 

Мешканець Одеси поділився своєю історією "боротьби" з правоохоронцями, які мали б захищати його, а натомість стали спільниками злочинців.

Ось його скарга:

"Я, Бодня Олександр Іванович, мешканець м. Одеса (65031, пров. Іспанський 1/2, кв. 151, тел. 0505306090), звертаюся до Вас з проханням відреагувати на ігнорування та бездіяльність відділення поліції № 3 ОРУП №1 на мою заяву.

(Талон-повідомлення єдиного обліку № 9761 від 31.05.2021) з приводу кримінальних протиправних дій гр. Тупчія Євгена (65031, пров. Іспанський 1/3, кв. 233) по відношенню до мене.

По суті виниклої справи повідомляю, що житловий будинок, в якому я проживаю, зданий в 2012 році компанією «Прогрес-Строй». У зв'язку з тим, що компанія не забезпечила благоустрій заднього двору будинку, група мешканців (близько 20 осіб), до складу якої входив і я, звернулися з ініціативою в якості інвесторів до управдому від компанії Бурлакову О.

Ми запропонували виконати за власні кошти прибирання та благоустрій прилеглої території (установка металевого паркану, два пожежних виїзди і вхідних хвірток), а компанія зобов'язується виділити нам місця для паркування власних автомобілів.

Мною була подана до керуючої компанії заява з проханням виділити місце та дозволити безкоштовну парковку свого автомобіля, на що я отримав письмову згоду на дані види робіт за умови облаштування паркувального місця тротуарною плиткою і встановити ворота.

Сам факт існування цієї угоди в усній формі між іншими мешканцями (інвесторами) цього дому з керуючою компанією підтвердила голова ОСББ Подорожна А.І. (ксерокопія угоди додається). Однак, навпроти виділеного мені місця стоїть дерево, яке перешкоджає установці воріт (фото додається).

Компанія ж заборонила спилювати це дерево, але в особі управдома Бурлакова О. в устній формі дозволила замість воріт встановити автомобільний бар'єр. Умови, які висловлені в угоді, мною виконані в повному обсязі за свої власні кошти в 2013 році (фото додаються).

Але через 8 років з моменту облаштування мешканцями (інвесторами) прилеглої території в секції № 3 цього будинку оселився Тупчій Є., який почав висловлювати тільки до мене претензії про порушення мною його громадянських прав.

Він вважає, що на цьому місці повинен паркуватися його автомобіль або авто його дружини, оскільки навколо будинку, в пров. Іспанський і по вулиці Пестеля занадто багато припаркованих авто. Дані обставини його не влаштовують, особливо коли він пізно повертається додому.

Весь цей час він поводився зухвало по відношенню до мене, провокуючи фізичний вплив на нього з мого боку. На всіх своїх провокаціях він проводив відеозйомку на власний телефон. Не отримавши бажаної для себе від мене реакції він дійшов до того, що демонтував і вкрав протягом останніх 3-4 місяців цього року два бар'єри в нічний час, користуючись моєю відсутністю у місті.

Після того як скоїв крадіжку, спочатку залишав свій автомобіль без номерів протягом трьох тижнів, потім протягом місяця забезпечив відстій для іншого автомобіля із зарубіжними номерами (фото додаються). Коли я відновив бар'єр крадіжка сталася вночі вдруге, 21.04.2021 р.

З даного приводу вранці цього ж дня я звернувся до відділення поліції № 3 ОРУП № 1 із заявою про крадіжку. Мене прийняв капітан поліції Денис Вікторович, який офіційно не став оформлювати заяву, пообіцявши повідомити про це дільничного Лисенко А.

Мені ж доручив дізнатися про можливість переглянути крадіжку з камер відеоспостереження, які встановлені навколо нашого будинку. Про прийняті рішення обіцяв повідомити по телефону. Протягом трьох тижнів я так і не отримав жодного повідомлення.

Як з'ясувалося, щоб довести і підтвердити факт крадіжки, необхідну інформацію з відеокамер можливо було отримати тільки протягом 2-3 діб після крадіжки, зі слів голови ОСББ Подорожної А.І. Зателефонувавши капітану, я почув пораду користуватися іншими вільними місцями для паркування.

Далі я звернувся до поліції повторно 31.05.2021 р. і зустрівся з дільничним Лисенко А., який сказав, що не пам'ятає розмови з капітаном з цього приводу. Спробував з'ясувати чи знайомий він з гр. Тупчій Є., оскільки від мешканців будинку мені відомо, що він належить до громадської організації, яка нібито викриває поліцейських у хабарах.

Інформацію від мешканців підтверджую тим, що він дійсно привів до мене в квартиру двох патрульних поліцейських, які явно на протиправних підставах зажадали від мене доказів на право володіння паркувальним місцем, а в разі їх відсутності звільнити його для гр. Тупчія Є.

У свою чергу я запропонував цим поліцейським поцікавитися наявністю такого документа у самого Тупчія Є. і що доводити своє право на володіння місцем буду після того, як він подасть на мене до суду.

Дільничний Лисенко А. не заперечував знайомство з гр. Тупчій Є., тому я запропонував зустрітися з іншим дільничним, виходячи з того, що згідно положення це відноситься, на мій погляд, до «конфлікту інтересів», в чому мені було відмовлено.

Заяву про крадіжку двох бар'єрів, яку він оформив, а я підписав не читаючи (нерозбірливий почерк і відсутність у мене окулярів), як з'ясувалося з «талона-повідомлення № 9761» оформлено, як на мене, навмисне з помилками. Дані про моє місце реєстрації (прописку) були внесені в талон з наданого мною паспорта.

Однак номер квартири вказано неправильно, а про крадіжку ні слова, тільки "прохання розібрати та прийняти міри" (ксерокопія талона додається). Недбале ставлення і бездіяльність поліції підтвердилася в черговий третій раз 18.06.2021 р., після того як я відновив втретє автомобільний бар'єр (фото додається).

Повернувшись додому о 22:00 я виявив пошкоджений бар'єр і автомобіль гр. Тупчія Є., що стоїть на моєму паркувальному місці (фото додається). З цього випливає, що, ймовірно, все-таки дільничний Лисенко А. провів бесіду з гр. Тупчій Є. і порадив йому не красти, а залишати на місці пошкоджений бар'єр, тобто не псувати статистику про розкриття злочину, що доволі схоже на «злочинну змову».

В даному випадку все виглядає і можна розцінити як "хуліганство", що несе не кримінальну, а адміністративну відповідальність. Повідомлень від дільничного щодо поданої мною заяви та прийняте рішення до цього часу я так і не отримав. Виходячи з викладеного, прошу втрутитися і допомогти мені домогтися справедливості в моїй нелегкій справі, в результаті якої я несу матеріальні збитки і моральне приниження.

Якби поліція вчасно втрутилася та припинила протиправні дії так званого міні-рейдера, цього зі мною не сталося б, тому що я нічого протиправного самовільно не здійснював, оскільки все було виконано за попередньою угодою з керуючою компанією.

Але ж Тупчій Є. поводиться цинічним і нахабним чином, використовуючи безкарно в збоченій формі закон і владу в своїй корисливій меті, так званий халявний «Робін Гуд», що видає себе борцем за громадянські права.

Я розумію так, тільки суд або інші правоохоронні органи можуть зобов'язати мене, за умов будь-яких порушень з мого боку, демонтувати бар'єр чи позбавити паркувального місця. В цьому разі, чому це повинно відноситися тільки по відношенню до мене, як одного із інших мешканців (інвесторів) будинку, котрих ця справа чомусь не стосується (фото додаються).

Право красти, здійснювати самосуд та приводити вирок у виконання гр. Тупчію Є. ніхто не давав і за законом не може дати. А ось "злодій повинен сидіти у в'язниці" – прикро, але дуже відома фраза, нажаль, тільки за часів кримінальної міліції." - публікує слова Олександра Бодні "Електронна книга скарг України". 

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка