Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Оператори "Розетки" залякують покупців неповерненням товару

03.12.2018 12:36
1952
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка, яка скаржиться на те, що відома мережа магизнів "Розетка" не може вгамувати своїх операторів, які не знають Законів України і залякують своїх же клієнтів. Розчаруванню немає меж. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Добрий день! Вже 10 днів воюю з інтернет -магазином "Розетка.у.а". Замовила телевізор, вартістю 6 199 грн., оплатила його онлайн. Коли на відділенні Нової Пошти прийшла забирати, помітила, що упаковка знизу мокра і розлазилась на очах. Через це було здійснено відмову з причини пошкодженої упаковки, адже не зрозуміло, як такі умови зберігання і транспортування могли вплинути на подальшу якість роботи товару. На відділенні Нової Пошти № 250 у м. Києві, куди прийшов товар, був складений Акти прийому-передачі 17.11.2018. (скан-копія додається) і здійснена відмова від товару (скан-копія з особисто кабінету НП додається). 21.11.2018 була надіслана заява на відшкодування коштів (скан-копія заяви та пересланий лист додаються у вкладенні). Також маю повідомлення про оплату рахунку. В телефонному режимі оператор "Розетки" мені повідомив, що гроші мені повертати не збираються, адже товар на складі Нової пошти, і поки він там, гроші мені не повернуть. Коли я сказала, що я клієнт Розетки, а не Нової пошти, і це не мій клопіт, розбиратись із переміщенням товару після відмови, то мені сказали, що нічим не поможуть. Я впевнена, що зараз просто йдеться про те, щоб перечекати термін 14 днів, і не повертати мені кошти взагалі. Тому написала заяву в Дерпродспоживслужбу, а також звертаюсь до Вас. Адже, вважаю, що таке хамське відношення і грубе порушення прав не має зійти з рук просто так", - написала вона. [sociallocker id=10854]Ім'я: Валентина Тел.: +380638218224 Email: salnikvalentina@gmail.com [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка