Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Під Львовом реконструкція амбулаторії завершилася невистачанням коштів. Хто винен?

12.12.2018 14:20
3079
 
До "Електронної книги скарг України" написав наш читач Юрій, який скаржиться на непрофесійні дії підрядників, які мали б зробити для їхньої громади сучасну амбулаторію.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

"Звертається до Вас колектив СЛАЗПСМ с.Суховоля Бродівського р-ну. Львівської області. Допоможіть завершити розпочатий проект «РЕКОНСТРУКЦІЯ АМБУЛАТОРІЇ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ с.СУХОВОЛЯ» Так реконструювали, що все розгромили, а на завершення не вистачило коштів. Робили все потроху: перекривали дах, отеплювали фасад, добру підлогу зривали, вікна і двері міняли, підвісні стелі опускали, плитку клали, і 787727,68 освоїли «списали», але одного вікна , одних дверей недорахували замінити, так господарювали, що електропроводка не витримала нагрузки і згоріла. Із проханням відремонтувати електропостачання відповідь конкретна- в нас електриків немає.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "НА ВІННИЧИНІ СЕЛЯНИ БОЯТЬСЯ ЧУПАКАБРИ"4.12.2018 року знову появилися представники УКБ м.Львова, які є замовниками робіт. Перші їхні дії: заміна діючого водяного опалення з газовим котлом на електричне, з встановлення електрокотла потужністю 12кВт. при допустимій потужності16кВт. на все приміщення. Невже це перша проблема в приміщені, де немає підлоги, стіни викладені плиткою, як серпантином до Нового Року і то тільки на половину висоти то це не проблема «Тося зробить». Якщо такі господарники виграють тендера то в нашій державі- реформа медицини пройде на ура. 1.Ура - немає де народжувати, бо пологовий реформували:тривалість ремонту 5 років. 2.На ура проходить реформа у Бродівському районі у ФАПах :початок будівельних робіт у 2017році,термін закінчення «необмежений.» Поки поділяють де чия ланка,то люди вимруть, а це значить немає людини ,немає проблеми. Ми всі Вас благаєм: не руйнувати те чого ви не будували. Навіщо нам такі фахівці???", - написав він. [sociallocker id=10854]Ім'я: Куц Юрій Тел.: 0973440548 0664511099 Email: kuts.yuriirew.vesna@gmail.com [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка