Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Під виглядом забудовника одна людина зібрала 300 гектарів землі у жителів Івано-Франківської області

13.04.2018 15:35
6265
 
До "Електронної книги скарг України" написав наш читач, який скаржиться на те, що одна людина за безцінь скупила його землі та сусідів, нібито під забутову та створення зимового комплексу відпочинку. В результаті - землі за безцінь - є, а комплексу - немає. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

"Через ЗМІ мені стало відомо, що Головне слідче управління СБУ України за процесуального керівництва Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури України здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні зареєстрованому за фактами злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України відносно Хмельницької бізнес-сім’ї Валерія та Оксани Кольгофер, жителів с. Лісові Гринівці, Хмельницького району, Хмельницької області. Це дало мені надію на те, що Генеральна прокуратура України зможе тепер вивести “на чисту воду” ті махінації, які Кольгофер Оксана Вікторівна разом зі своєю командою проводила в 2005-2008 роках із землями у Верховинському районі Івано-Франківської області.Коротко по сутіУ 2005 році Кольгофер О.В. зареєструвала у смт. Верховина ТзОВ “Чорногори”, яке, буцімто, мало будувати в с. Бистрець Верховинського району гірськолижний курорт на зразок “Буковелю”. Спочатку земельні ділянки Кольгофер та її прибічники, серед яких були і громадяни Чечні, які виконували “організаційні” функції, купували земельні ділянки у селян по низьким цінам, але коли ціни на землю люди почали піднімати, то пані Кольгофер за сприяння владних структур Верховинського району, таких як РДА, управління земельних ресурсів, земельного кадастру, голови Бистрецької сільської ради, депутатів районної ради, тощо, почала тотально приватизовувати землі в с. Бистрець незаконними шляхами. Використовувалось декілька схем, за допомогою яких Кольгофер отримала у власність земельні ділянки, а саме: • громадяни (і я в тому ж числі) мали на руках державні акти на землю нового зразка з вказаними кадастровими номерами, а в Публічну кадастрову карту України працівники земельного кадастру по проханню, чи вказівці Кольгофер, вносили замість цих ділянок кадастрові номера зовсім інших земельних ділянок, які Кольгофер вже були приватизовані, хоча і знаходились в зовсім іншому урочищі села, що ставало відомо тільки тоді, коли справжні власники землі хотіли вчиняти із цими земельними ділянками якісь правочини, тобто землі у людей залишалися тільки на папері; • громадяни, жителі с. Бистрець, із покоління в покоління користувалися земельними ділянками, мали на ці земельні ділянки державні акти ще старого зразка, а коли вирішили оформити необхідну документацію на свої землі, то вияснилось, що їхні земельні ділянки вже належать пані Кольгофер, або комусь із її людей; • помічники Кольгофер підшукували громадян, які мали тяжкий матеріальний стан, за невеликі кошти ( в середньому 100 доларів США) вмовляли цих людей писати заяви на сесії Бистрецької с/р про надання їм земельних ділянок під будівництво та ведення ОСГ, після приватизації яких, договором купівлі-продажу, ці земельні ділянки переоформлялись на Кольгофер.
Приватизація таких земельних ділянок проходила з порушенням всіх необхідних процедур
Приватизація таких земельних ділянок проходила з порушенням всіх необхідних процедур по приватизації землі шляхом зловживання службовим становищем, службовим підробленням та іншими протиправними діяннями зі сторони вищевказаних посадових осіб. Таким чином громадяни “за копійки” позбувалися своїх прав на землю. Такими операціями Кольгофер О.В. приватизувала в с. Бистрець біля 300(трьохсот) га землі. З 2005 року по сьогоднішній день будівництво гірськолижного курорту в с. Бистрець Верховинського району так і не розпочалось. По наявній в мене інформації ці землі так оперативно “приватизовувались” у зв’язку із отриманням пані Кольгофер, або кимось із її оточення грандіозного кредиту в “Дельта Банку” під заставу землі, в розрахунку 1,5 тис. доларів США за 1 сотик(100 кв.м.), тобто, приблизно 4,5 млн доларів США. Таких цін на землю в с. Бистрець не було навіть під час “буму”. Голова Наглядової ради “Дельта Банку”(по якому зараз іде процедура ліквідації), а на той час Голова правління цього ж банку Лагун Микола Іванович має також у власності земельні ділянки в с. Бистрець Верховинського району. Право надавати юридичну оцінку цим операціям залишаю за слідством. По вказаним вище фактам незаконної приватизації землі СУ ГУНП в Івано-Франківській області “проводиться” досудове розслідування кримінального провадження №12013090020000791, яке зареєстровано, УВАГА, 10.07.2013 року, в якому фігурують більше 30-ти потерпілих. Якщо врахувати, що на сьогоднішній день ще нікому не оголошено повідомлення про підозру, то більше того хочеться зазначити, що мало хто з фігурантів по справі були допитані. Також СУ ГУНП в Івано-Франківській області здійснює досудове розслідування по кримінальному провадженню №12016090000000193 від 29.09.2016 року, по якому я проходжу, як потерпілий. Ситуація із розслідуванням цього кримінального провадження аналогічна тій, що я вказав вище, хоча і я особисто і другий потерпілий по справі Рогалевич А.Б. неодноразово їздили на прийом до прокурора області та його заступника із скаргами на бездіяльність слідчого, а це більше 100 км в одну сторону. На свої скарги ми отримували шаблонні відписки, повністю одного змісту, тільки датовані різними датами. На підставі викладеного, а також враховуючи те, що Генеральна прокуратура України здійснює процесуальне керівництво по кримінальному провадженні, одним із фігурантів якого є Кольгофер Оксана Вікторівна, жит. с. Лісові Гринівці, Хмельницького району, Хмельницької області, прошу Вас надати доручення на об’єднання до цього кримінального провадження кримінальних проваджень №12013090020000791 від 10.07.2013 року та №12016090000000193 від 29.09.2016 року, що знаходяться в СУ ГУНП в Івано-Франківській області з метою всебічного, повного та неупередженого проведення досудового розслідування і притягнення винних осіб до відповідальності", - написав він.   [sociallocker id=10854] Ваше ім'я Олексій Рубаняк Електронна скринька rubanjak1965@ukr.netКонтактний номер телефону 0963610689 [/sociallocker]  
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка