Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Порвала цінник: жінка поскаржилася на адміністратора відомого магазину одягу

27.06.2019 07:56
5316
 
Жінка хотіла купити шорти в магазині Zara. На ціннику була вказана одна ціна, проте на касі назвали на сотню більшу. Пані Катерина покликала адміністратора. Однак та не допомогла, а просто на очах у жінки порвала цінник.

ОСЬ ТЕКСТ СКАРГИ:

"Добрый день. Я хотела совершить покупку шорт ART 7385/187/800 (размер L) 25.06.19 г. в магазине Zara, который находиться в ТРЦ "Дрим Таун 1". Цена на ценнике указана была 499 грн (есть фото ценника), но на кассе при оплате кассир озвучивает цену 599 грн. Я мягко говоря была удивлена, так как цена существенно отличалась от ценника. Поэтому я, сказала, кассиру, что имею права оплатить товар согласно ценнику. Кассир отказала мне. На мою просьбу позвали администратора магазина - Сапожинскую Наталью (надеюсь, фамилию написала верно). Я озвучила ей проблему, на что, администратор при мне сняла ценник с товара и разорвала его, пояснив мне, что она не хочет продавать мне товар за цену указанную на ценнике. Отказ продать мне товар по такой цене есть же нарушением моего права потребителя. Ее поступок меня удивил и я сказала, что имею право осуществить оплату согласна ценнику, а разницу должен оплатить либо ответственный сотрудник за наклейку ценников, либо администратор. Администратору не понравилось это. На что она мне повторила "за вас не кто не будет платить разницу и я вам отказываю в продаже товара". Она развернулась и ушла вместе с товаром. В связи с такой ситуацией, я оставила свою жалобу в жалобной книге и осмотрев книгу, увидела, что такого рода жалобы в этом магазине не первая. Действия администратора намерено было нарушения моих прав и уничтожение доказательств (разорвав ценник, хотя у меня осталось фото ценника). Также я написала жалобу на сайте https://www.zara.com/ua и на их страничке в фейсбуке", - написала пані Катерина до "Електронної книги скарг України". [sociallocker id=10854]0996001319freedom012018@ukr.net[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка