Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Працівники "Нової пошти" загубили телефон Iphone 7

28.09.2018 19:07
5957
 
До "Електронної книги скарг України" написав наш читач Юрій, який скаржиться на відому усім компанію, яка, як він стверджу, загубила його дорогий телефон і таких випадків він нарахував сотні. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

"Працівники Нової пошти загубили мій телефон Iphone 7 оголошеною вартістю 11 750грн., апарат був застрахованний та відправлений мною в інше місто на ім'я мого друга. Наступного дня я отримав повідомлення від НП, що мій телефон отримано, зв`язавшись з товаришем, той повідомив, що телефон не отримував, так як ще не звільнився та знаходиться в іншому місті по роботі у Хмельницькому (300 км від Києва, куди було надіслано мій телефон). В наслідок чого мною була написана претензія (скарга) у відділенні ТОВ"Нова пошта", у відповідь на мою скаргу юристи повідомили, що мій друг отримав відправлення по пластиковому паспорту, підкреслюю:"По пластиковому паспорту", хоча він такого паспорту немає по сьогоднішній день.Всі мої прохання отримати докази, які будуть вказувати, що дійсно отримав справжній отримувач, а не стороння особа - ІГНОРУВАЛИСЬ Документи, які я просив до ознайомлення: підписана квитанція на отримання, серія та номер паспорта отримувача у чеку, фото або відео записи з камер спостереження, будь-що. Нічого з доказів отримання компанія "Нова пошта" мені не надала, у поверненні коштів за втрачений телефон сумою 11750грн- ВІДМОВЛЕНО. Пізніше я дізнався що таких ситуацій з Новою поштою як у мене не одна сотня. Відео де я прошу віддати моє відправлення та викликаю поліцію додаю", - написав він. Контакти після відео.https://www.youtube.com/watch?v=GTrBOsCVE6Uhttps://www.youtube.com/watch?v=6EtzsxT3eTw[sociallocker id=10854]Ім'я: Юрій Тел.: 0687035296 Email: D010R@meta.ua [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка