Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Про фінансову компанію "Ваша Готівочка": "не разобравшись - начали угрожать моим родным"

31.07.2019 10:06
4754
 
Історію про приватну фінансову компанію "Ваша Готівочка" розповів чоловік, який натрапив на погрози та хамське відношення зі сторони працівників компанії. Він запевняє, що ні в чому не розібравшись, вони дізнались персональну інформацію його родини та почали закидувати дзвінками з погрозами.

Ось його звернення:

"Про Финансовую компанию "Ваша Готівочка": Вот какая история со мной произошла. Сам я никогда в жизни не обращался в подобные конторы и надеюсь не обращусь. Мой знакомый взял в этой "готивочке" 1000 гривен и указал мой номер телефона как того человека, который сможет подтвердить что данная особа действительно там-то работает, притом дал этой компании номер и меня не спросив, в наглую и втихаря. И вот в один прекрасный день меня начинают закидывать письмами с угрозами для жизни мне и моим родным, достают звонками. Я вообще ничего не понял, когда не связался с тем знакомым и он мне признался что да, действительно должен готивочке уже три месяца а брал на 16 дней и тупо от них заморозился. А эта контора видимо передала дело коллекторам. И вот мне в наглую начинают угрожать и в одном из писем прислали мне информацию по моему месту приписки, все имена и даты рождения моих родных. Это вообще-то личная информация и как они ее заполучили в этом еще разобраться нужно ! А мой знакомый так меня подвел.После серьезного разговора с ним знакомый все вернул. Короче, нервы мне потрепали сильно. На счет угроз это реально было через чур, угрожать родным, близким людям, грозить что сейчас приедут все заберут ! Так самое обидное, то что не я должен и я ни за кого не ручался ! Так выходит давайте все начнем в интернете кредиты брать и в наглую номера знакомых указывать ! Во весело будет ! Если можете, разберитесь с этой конторой. Ведь она не разобравшись ни в чем начала просто закидывать угрозами. Да и в суд можно подать за такие угрозы. Вот насколько портят жизнь невинным людям ваши гребаные онлайн займы, какой только придурок их придумал... И опять же напомню, я ничего не подтверждал, мне никто не звонил, проблемы начались с того что мой номер телефона оказался в базе этой конторы!" - публікує слова Володимира "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка