Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Продавчиню в Самборі звинуватили в аферах, щоб звільнити?

15.06.2020 13:27
1283
 
"Мене звати Галина, я одинока мати, виховую доньку 4 роки. Працювала на фірмі "Чумак " - це мережа продуктових магазинів у Самбірському, Сьаросамбірському районах. Була завідувачем у одному міні маркеті у місті Самбір, у кінці квітня мене змусили написати заяву на звільнення, відкритим текстом називали аферисткою, хоча ніяких афер я не проводила і намагалася пояснити це керівникам, але слухати мене ніхто не захотів. На прийомі в директора, мені було задано 3 варіанти : 1) мене звільняють по статті (я була в шоці і навіть не зорієнтувалася запитати по якій статті) 2) я пишу заяву сама 3) або розказую і здаю людей, з якими я працювала (як розумію проводила на їхню думку афери) Що я не намагалася пояснити, що нічого такого не робила, то все було марно і мені сказали йти писати заяву. З магазину було вилучено товар, який підлягав списанню і знаходився на складі працівниками фірми, за цей товар стягнули гроші лише з мене однієї, хоча твердо обіцяли, що директор підпише ці акти на списання. Коли я сказала, щоб мені цей товар повернули, то відповіли, що нема, викинули. ... За що ж тоді я заплатила? ?? Рік тому приблизно в магазин поставили кавовий апарат,всі налаштування робив в програмі (бо в нас була комп'ютерна система) програміст фірми, мене навчили як маю закривати зміни, ніхто не перевіряв, чи правильно зроблена калькуляція кави, і на останній ревізії, коли звірили каву, то її бракувало на досить велику суму і ніхто навіть не думав нічого перевіряти, все знову ж таки стягають з мене, хоча в магазині ще працює 5 людей, які безпосередньо працюють з товаром :приймають, викладають. .. Коли я подзвонила, щоб мені виплатили зарплату за квітень (бо ми отримували зарплату місяцем назад , то мені знову говорять, що я в квітні зробила завелике списання , бо в нас є норма на місяць, і я б не перевищила, але товар забрали працівники фірми і я мусила провести. Я не розумію зовсім чому зі мною так поступили, зараз карантин, що маю робити, нащо жити, мене залишили без зарплати , без роботи,розвели мене приблизно на суму 20 000 грн. Судитися з фірмою немає смислу, бо як мені сказали, що в них " крила більші", - написала наша читачка Галина до "ЕКСУ" [sociallocker id=10854]galjaivantcio@gmail.com  або 80686739981 [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка