Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують

03.01.2020 14:47
537912
 
Жінка поділилась історією, яка сталась з її чоловіком - він потрапив у пастку холоднокровного шахрая. Відомо, що він надає роботу українським заробітчанам, а потім обманює їх та взагалі не виплачує зароблені кошти. Всі контакти злодія є у зверненні.

Ось скарга:

"Саме ця тварина, по іншому його не можу назвати, обдурює наших хлопців( українців) в Берліні. Надає роботу на будівництві та обкошуванні трави біля сонячних батарей в Німеччині. Заробітну плату не платить кожного місяця, обіцяє віддати всі гроші тоді, коли люди їдуть додому. Працівники чекають по 2 місяці на гроші ( в той час голодують) і надіються, що в цієї скотини прокинеться совість. Але вона не прокидається, тому, що її в нього немає. Тому хлопці їдуть у відчаї додому, до своїх сімей, із психологічними травмами, без грошей, а дорогу оплачують їм вдома родичі. Саме в таку ситуацію потрапив мій чоловік. Я дуже хочу розповсюдити цю інформацію серед нашого бідного, працьовитого українського народу! Адже наш народ дійсно працює по всьому світу, намагаючись заробити якусь "копійку" для своєї сім'ї.А такі шахраї, як ОЛЕКСАНДР КЕРШКОВСЬКИЙ ( 21.02.1972року народження, уродженець м. Вінниці), користуються працею наших чоловіків і живуть на "широку ногу" за їхні чесно і важкою працею зароблені гроші. Я дуже хочу, щоб якомога більше людей це прочитали і можливо це буде для когось попереджувальним сигналом. Також хочу побажати тим людям , які читають ці рядки Щасливого Нового Року та Різдва Христового!!! Нехай на вашому життєвому шляху не трапляються такі нелюди, як ОЛЕКСАНДР КЕРШКОВСЬКИЙ (+4915775916593 Viber, WhatsApp - німецький номер цієї скотини)!!! P.S.зробіть репост, можливо це когось спасе від такої неприємної ситуації." - публікує слова Ольги Василик "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки
Стрічка