Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Росія розуміє лише язик сили: дайте можливість ЗСУ звільнити окупований Донбас"

10.10.2019 17:25
3145
 
Дивлячись на сьогоднішній стан в країні, українці починають забувати слово "мир", а кожний новий день поповнюється рядями загиблих та поранених. Свою думку з цього приводу висловив наш читач.

Ось що він написав:

"Шостий рік Україна воює з Російською Федерацією. Кожен день у нас поранені, загиблі... Наші сподівання на мирне врегулювання конфлікту на сході України всі марні. Ми програємо цю війну. А саме: час йде вперед, люди на окупованих територіях вже забувають, що таке "Український мир", а дехто вже і забув. На територіях ОРДЛО вже росте нове покоління яке скоро піде до школи і вони зовсім не знають , що таке Україна. 5 років українцям на тих територіях промивають мозок і скільки це триватиме далі? Ще 5 років? Чи може 10, 15? Європа вже теж не переймається Україною, РФ повернули до ПАРЄ, вже є передумови для повернення Росії у велику вісімку, та подальше зняття санкцій.Потрібно вже подивитися правді у вічі. Європі байдуже на нас і ніхто крім нас нам не допоможе. Ми з Росією один на один і тільки нам вирішувати коли і як відновлювати свою територіальну цілісність. Як показав досвід конфлікт на сході України не можливо врегулювати дипломатичним шляхом.Росія розуміє тільки язик сили. Слов'янськ, Краматорськ, Маріуполь, Бахмут, Лисичанськ, Щастя, Станиця Луганська та решта населених пунктів в Донецькій та Луганській областях звільнені завдяки героїзму наших військових, а не дипломатією. Армія ХОЧЕ і МОЖЕ ЙТИ ВПЕРЕД, а не назад. Тільки розв'яжіть їй руки і дайте виконати свою роботу. Ворог про припинення вогню повинен БЛАГАТИ! Або є другий варіант, продовжувати здавати наші території. Що оберете ви?" - публікує слова Михайла "Електронна книга скарг України". 
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка