Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Сезон відпусток — рай для злодіїв

23.06.2013 19:44
3716
 
Де ховати гроші під час відпустки, з ким знайомитися в поїзді, та інші поради для гарної відпустки. Якщо у Вас немає сигналізації, злого собаки чи тещі вдома — злодію пробратися ще легше до Вашої любої домівки, тому варто задуматися, а де ж залишити гроші, які так довго і сумлінно напрацьовували. Може занести другу, може сховати під диван, а може в бачок - ідей безліч, але які справді вбережуть гроші? Будьте певні, майже усі місця злодюжкам давно знайомі і сховати від них зелені - не так вже й просто. Але пара порад де ховати гроші під час відпустки Вам допоможуть!ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЩО РОБИТИ КОЛИ ПОКИДАЄШ ДОМІВКУ"

Давайте спочатку розберемося де ж ті місця, по яких домушник одразу киниться шукати Ваші кревні?

 [caption id="attachment_12490" align="aligncenter" width="550"]vor-dengi Фото: "Коментарі"[/caption]То ж куди сховати гроші під час відпустки? У кишені, в гаманець - все одно що самому вручити готівку грабіжникові. Отже одразу краще запам'ятати: банки з крупою чи цукром — ні, зашивати гроші в конвертах в подушки — ні, ховати під матрац — ні, бачки в туалетах теж — ні, усі ці “надійні” схованки вже знайомі бувалим крадіям, тому ліпше сісти і подумати добре де ж можна це зробити, ось один надійний варіант, для тих, хто дуже боїться і не хоче втратити - можна зашити гроші в підкладку одягу, причому частинами і в різних місцях і розвісити їх по шафах. Якщо він і знайде суму, то навряд чи у злодія вистачить терпіння по дві години розпорювати Вашу підкладку і шукати гроші. Але, бувалі злодюжки, кажуть, що краще не ховати вдома гроші, ліпше віднести їх до банку і там залишити до кінця відпустки, так точно надійніше... Коли Ви зібрали речі, гроші сховали — на Вас чекає подорож. Якщо Ви обрали літак чи автобус — можете не перейматися, більше шансів бути обкраденим — це поїзд.

Отже, що робити, щоб Вас не “обчистили” в поїзді?

В першу чергу, вмійте розпізнати небезпечних попутників. Ставтеся холоднокровно до карткових ігор: якщо Вам наполегливо пропонують зіграти партійку в компанії 2-3 осіб, не виключено, що це карткові шулери, які працюють групами. Спершу вони трохи Вам програють, щоб Ви увійшли в азарт, а після - обберуть до нитки, не сумнівайтеся.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЯК ВИБРАТИ ВАЛІЗУ НА КОЛІЩАТАХ"Якщо Ви прямуєте з Росії чи з інших країн, перетинаючи український кордон, не забувайте, що є велика ймовірність нарватися на фальшивомонетників, які продають гривні за вигідним курсом, але ... фальшиві. Неймовірно, але згідно зі статистикою, в купейному вагоні набагато більше шансів бути обкраденим, ніж в плацкартному! Закономірно, що в купе їздять більш заможні люди плюс - кволі замки, що створюють одну лише видимість безпеки. Злодій може відчинити двері за допомогою найпримітивніший засобів - гачка з дроту чи, наприклад, лінійки. А потім, обшукає кишені одягу, що висить, залізе в сумки... На випадок, якщо хтось з пасажирів прокинеться, шахрай прикинеться п'яним, ніби переплутав своє купе з сусіднім, що візьмеш з такого? Звичайно відпустиш...ДО УВАГИ:Щоб уберегтися від проникнення грабіжників, завжди піднімайте запобіжник замка на двері і обов'язково вставляйте в нього який-небудь предмет. Це може бути навіть ластик або сірникову коробку. На валізи, що лежать згори, покладіть кілька порожніх пляшок. Якщо зловмисник спробує зрушити багаж з місця, пляшки зрадницьки загуркотять. Бійтеся випадкових попутників. Якщо хтось із Ваших «совагонців» наполягає на близькому знайомстві, пропонує Вам поговорити про життя і підсаджується ближче, - краще приберіть подалі гроші та цінні речі: цілком можливо, що саме вони є справжньою метою Вашого нового знайомого. Ну і, звичайно ж, не варто розпивати з незнайомцями спиртне: часто злодії обпоюють своїх жертв клофеліном, а самі забирають всі наявні у них цінності. Чого не можна робити в дорозі, щоб не потрапити під приціл грабіжників? Не перевіряйте на очах у інших багаж або потаємні місця, де заховані гроші. Не показуйте всі гроші, що є у Вас при собі. І не пийте, коли Вас пригощають - забійне снодійне або психотропи зловмисники можуть додати навіть у звичайну мінералку або чай. Не залишайте багаж без нагляду і не просіть доглянути за ним незнайомих людей, як би пристойно вони не виглядали.

Якщо вкрали документи в іншому місті

Найнеприємніше залишитися в іншому місті без документів. Незалежно від того, де з Вами сталася ця ситуація, пам'ятайте, страшного нічого немає. Відразу йдіть у найближче відділення міліції. Ви повинні звернутися до органів МВС із заявою за фактом крадіжки із зазначенням переліку викрадених документів. Вам видадуть спеціальну довідку, яка на час замінить Вам паспорт. З нею Ви можете дістатися дому. І вже за місцем прописки Вам потрібно буде піти у відділення міліції, де знову ж таки напишіть заяву, і Вам видадуть новий паспорт.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка