Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Справжній струс нервів від магазину "Цитрус": помилково зняли майже 4 тисячі гривень і не повернули

10.09.2019 14:07
2391
 
Мережа магазинів "Цитрус" влаштувала справжній струс нервової системи одній із клієнток. Дівчина опинилась у самому центрі фактично шахрайських дій магазину і про все це вона детально розповідає.

Ось що вона пише:

" "Цитрус"! А вам потрібен струс? СУБОТА, 31 серпня. У магазині цієї мережі на Хрещатику-Бесарабці помилково стягнули з моєї карточки 3 720 гривень - у покупці нового телефону не врахували, що я здала старий, оцінений в 3 720. - Нічого страшного, - запевнила мене касир, - ми зробимо повернення. Вже в понеділок, коли банки запрацюють, матимете. Всі усміхались одне одному. ВІВТОРОК Я вперше подзвонила на лінію із записом "Ми вирішимо ваше питання - або ми не Цитрус", щоб почути: - П'ять банківських днів - чекайте. П'ЯТНИЦЯ О дев'ятій ранку 5-го банківського дня я подзвонила в Цитрус, щоб дати людям достатньо часу на вирішення мого питання і отримати свої гроші до вихідних. Перший голос сказав, що мені передзвонять. З другим голосом ми почали оформлювати заявку зі скаргою. До шостої вечора мені обіцяли передзвонити. О пів на 6 я дзвонила сама, з питанням, де мої гроші. Незаконно утримувані гроші. Третій голос попросив ввести його в курс справи і з'ясував: - Ми зранку надіслали запит в бухгалтерію, але вона не відповідає. В мені прокинувся вогнедишний дракон. Я, яка досі не покидала статусу споживача, тепер випалила, що - журналіст, і навіть якщо винесу цю історію в соцмережі, репутаційні втрати компанії будуть вищими за 3 720 грн. Це спрацювало. Рівно настільки, щоб оформити термінову(!) заявку в бухгалтерію. І отримати обіцянку: - Дайте нам добу - ми все владнаємо. Доба минала в суботу. СУБОТА. Наші повернулися з полону, день, коли гріх - не забити на все матеріальне і тлінне. Цитрусівці теж могли перейнятися - ну, могли ж! Хто б то заважав людям плакати від зворушення і не відволікатися на справи? Не я! ПОНЕДІЛОК 9 вересня. Я подзвонила в Цитрус. Втаємничила в курс справи черговий незнайомий голос. Її звати Яна. Вона вибачилась за зволікання - дякую, Яно - і пішла вже знайомим шляхом: у внутрішньоконторські митарства між цитрусною обіцянкою вирішити моє питання і бухгалтерією. Дзвінок. Яна - поважаю - передзвонила: - Можливо, гроші застрягли десь у банку, - сказала Яна, - ми шукаємо. Я набрала банк. Там здивовані - вони тут до чого, якщо не було повернення?))" - публікує слова Юлії Бориско "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка